Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
30/01/2020

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge, ilk fragmanıyla karşınızda

Scorpion, Raiden, Liu Kang, Sub-Zero, Sonya, Johnny Cage gibi efsanevi karakterleri izleyeceğimiz Warner Bros. imzalı Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge animasyon filminden fragman geldi.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge'ten ilk fragman

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge animasyon filminden ilk fragman paylaşıldı. Warner Bros.'un sansürsüz animasyon yapımında oyunlardan alışkın olduğumuz abartılı şiddet öğelerinin tamamını görebileceğiz. Dünya, Outworld ve Netherrealm'ın birbirinden uçuk karakterlerinin birbirleriyle girişeceği kanlı mücadeleleri ilk kez bu formatta seyredeceğiz. Ed Boon & John Tobias'ın birlikte tasarladığı Mortal Kombat oyunu dünya çapında milyonlar satan bir fenomen, bugüne dek 11 turnuva oyunu ve pek çok farklı yan oyun projesi yayınlanan serinin öyküsü ilk kez animasyon film tadında bir projede serinin hayranlarıyla buluşacak. Shang Tsung ve ordusunun Liu Kang ve dünyalı savaşçılara karşı vereceği mücadeleyi seyretmeyi dört gözle bekliyoruz.
 


Scorpion, Raiden, Liu Kang, Sub-Zero, Sonya, Johnny Cage gibi efsanevi karakterleri aynı filmde buluşturan Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge’in yönetmen koltuğunda Ethan Spaulding (Batman: Assault of Arkham) var. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge'in seslendirme kadrosunda Johnny Cage rolüyle Joel McHale; Sonya Blade karakteriyle Jennifer Carpenter; Lui Kang karakteriyle Jordan Rodrigues; Scorpion karakteriyle Patrick Seitz; Quan Chi karakteriyle Darin De Paul; Kano karakteriyle Robin Atkin Downes; Raiden karakteriyle David B. Mitchell; Jax Briggs karakteriyle Ike Amadi; Goro karakteriyle Kevin Michael Richardson; Kitana ve Satoshi Hasashi karakterleriyle Grey Griffin; Demon Torturer ile ise Fred Tatasciore bulunuyor. ortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge, yılın ikinci çeyreğinde seyirciyle buluşacak.