Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
05/04/2021

LeBron James’li Space Jam: A New Legacy filminden fragman geldi

Basketbol efsanesi LeBron James’in başrolünde olduğu Space Jam: A New Legacy filminden ilk fragman geldi. Pandemi nedeniyle 1 yıl rötarlı olarak, 16 Temmuz’da, seyirciyle buluşacak film, fragmanıyla heyecan yarattı.

LeBron James’li Space Jam: A New Legacy filminden beklenen fragman Yayınlandı. İlk filmden tam 25 sene sonra izleyeceğimiz Space Jam: A New Legacy, bir neslin çocukluğunda büyük bir yer edinen Space Jam'in devam halkası olarak karşımıza çıkacak. 1996 tarihli Space Jam filmi, uzaydan gelen tuhaf yaratıklar tarafından kaçırılmaya çalışılan Looney Tunes karakterlerinin, kaderlerini belirleyecek basketbol maçı için Michael Jordan’ın öncülüğünde bir takım kurmasını ve NBA yıldızlarının yeteneklerini çalan uzaylılarla basketbol sahasında karşı karşıya gelmesini anlatıyordu. 16 Temmuz’da sinama salonlarında ve aynı gün HBO Max ekranlarında seyirciyle buluşacak Space Jam: A New Legacy’nin başrolünde ise, bu kez bir başka basketbol efsanesi LeBron James olacak.
 


Warner Bros. Stüdyosu’na yaptıkları bir ziyaret sırasında LeBron James ve oğlu, tüm Warner Bros. hikayelerini ve karakterlerini içinde tutan AI G ismindeki bir gücün kontrolündeki bir dünyada hapsolurlar. LeBron, Bugs Bunny’nin yardımı ile Looney Tunes takımını tekrar toplayarak kayıp oğlunu kurtarmaya çalışır. LeBron’ın oğluyla beraber evine dönmesinin tek yolu ise, tüm dünyanın izlediği bir maçta NBA ve WNBA yıldızlarının dijital süper versiyonlarına karşı bir basketbol maçını kazanmasıdır. Don Cheadle, filmin kötü karakterine hayat verirken, LeBron James’e Klay Thompson, Anthony Davis, Damian Lillard, Chris Paul, Kyle Kuzma gibi NBA yıldızları eşlik ediyor. Black Panther yönetmeni Ryan Coogler'ın yapımcısı olduğu Space Jam: A New Legacy’nin yönetmen koltuğunda ise Malcolm D. Lee oturuyor.