Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
04/01/2021

Kingsman serisinin geçmişini anlatan The King's Man filmi 12 Mart'ta yayınlanacak

Mark Millar'ın sevilen çizgi roman serisinden sinemaya uyarlanan Kingsman serisi, The King's Man filmi ile yolculuğunu sürdürüyor. Kingsman örgütünün geçmişine ışık tutan film, 12 Mart'ta izleyici ile buluşacak.

2014 yapımı Kingsman: The Secret Service, dünyayı bağımsız ajan grubu Kingsman ekibiyle tanıştırmıştı. Mark Millar'ın çizgi romanından uyarlanan film, kaba ancak gelecek vaat eden bir sokak serserisinin gizli servis eğitim programına dahil olmasını konu ediniyordu. Yönetmenliğini Matthew Vaughn'un üstlendiği film, 406 milyon dolar gişe yaparak Vaughn'un o döneme kadarki en çok hasılat yapan filmi olunca, devam filmin gelmesi de kaçınılmaz olmuştu. Matthew Vaughn'un yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu serinin ikinci filmi Altın Çember, karargâhları yıkılan Kingsman gizli servisi ajanlarının, dünyayı kurtarmak için kurumun ABD'deki muadili Statesman ile birlikte çalışmasını konu ediniyordu. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi 2017 yapımı Altın Çember de 400 milyon dolar gişeyi aşarak önemli bir başarı elde etmeyi başarmıştı.
 


20th Century Fox Studios seriye şimdi de The King’s Man filmini eklemeye hazırlanıyor. Duyurulduğu ilk dönemde Kingsman: The Great Game olarak anılan film, aslında geçen sene 18 Eylül'de vizyona girecekken, 12 Mart'a ötelendi. Matthew Vaughn'ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu film, Kingsman filmlerine adını veren istihbarat örgütünün geçmişine ışık tutacak. Kingsman örgütünün kuruluşuna yol açan olayları konu alan filmin oyuncu kadrosunda Harris Dickinson, Ralph Fiennes, Djimon Hounsou, Alison Steadman, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton, Tom Hollander, Rhys Ifans, Daniel Brühl ve Charles Dance gibi isimler yer alıyor.