Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
17/11/2020

Kaçırmamanız gereken en iyi 10 doğal afet filmi

Sinemanın en iyi doğal afet filmleri hangileri? Yangın, deprem, tsunami ve kasırga gibi felaketleri konu alan doğal afet filmlerinin en önemlilerini listeledik.


Doğal afetler hayatımızın bir gerçeğidir. Dünyanın neresinde olursanız olun bir çeşit doğal afetle karşılaşma potansiyeline sahibiz. Yüzyıllar boyunca çeşitli doğal felaketlere tanıklık eden dünya ve insanlık, bu ürkütücü gerçeği beyazperdeye de taşıma ihtiyacı duymuştur. Yangın, deprem, tsunami ve kasırga gibi felaketleri konu alan doğal afet filmleri, heyecan dolu sahneleri ile izleyicileri her zaman kendine çekmeyi başarmıştır. Dünyanın sonunu getiren bir doğa olayı ya da bir doğal felaketi işleyen bu filmler, biraz abartılı sahneler içerse de, çoğu zaman bizlerin bir felaket anında nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında da fikirler verirler. Sinematografik anlamda büyük bir yetkinlik isteyen bu türe dair en beğenilen 10 filmi sizler için listeledik. Hazıranız başlıyoruz.

Bu arada izlerken tüylerinizi diken diken edecek en etkileyici seri katil filmlerini sizler için listeledik. Bu filmlerin her biri yaşanmış öykülere dayanıyor!