Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
07/07/2020

John Travolta’lı Die Hart, 20 Temmuz’da Quibi’de başlıyor

John Travolta, Quibi'de 20 Temmuz'da başlayacak aksiyon-komedi filmi Die Hart’ta Kevin Hart ile başrolü paylaşacak. Die Hart, kurgusal bir Kevin Hart’ın, hayalini kurduğu bir aksiyon filminde rol alma çabasına odaklanıyor.

6 Nisan’da yayın hayatına başlayan yeni stream kanalı Quibi, yayınladığı dizi ve filmlerle kısa sürede dikkat çekmeye başardı. 20 Temmuz’da ilk bölümü ekrana gelecek Die Hart, kanalın dikkat çeken yapımlarından biri. Amerikalı komedyen Kevin Hart’ın hem yapımcılığını hem başrolünü üstlendiği filmin bir diğer yıldızı da John Travolta olacak. Die Hart’ın yönetmen koltuğunda ise Eric Appel oturuyor. Die Hart, aslında bir film. Fakat Quibi, filmi 10’ar dakikalık bölümlere böldüğümden yapım dizi gibi algılanabiliyor. 20 Temmuz’da başlayacak Die Hart’ maratonu, her gün yayınlanan bölümlerle 29 Temmuz’da sona erecek.
 


Die Hart, komedi filmlerindeki yan rollerden sıkılan kurgusal bir Kevin Hart’ın, hayalini kurduğu bir aksiyon filminde rol alma çabasına odaklanıyor Die Hart’ta bahsi geçen kurgusal Kevin Hart’ı tabii ki Kevin Hart’ın kendisi canlandıracak. John Travolta ise aksiyon oyuncularını eğiten bir okulun işletmesinden sorumlu olan çılgın bir eğitmeni olarak karşımıza çıkacak. Aksiyon okulu koçu ve zorlu bir rakip öğrenci tarafından sınırları zorlanan Hart, bir dizi komik, üst düzey aksiyon macerasını atlatmalı ve hayalini gerçekleştirmek için korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Son olarak filmin Kevin Hart’ın, Hart’s Laugh Out Loud Network şirketinden çıkan 2016 yılındaki gösteri kaydı “Kevin Hart: What”ın açılış dizisinden ilham aldığını da söyleyelim.