Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
17/03/2021

Idris Elba’lı Western filmi Concrete Cowboy, 2 Nisan’da Netflix’te

Başrolünde Idris Elba’nın yer aldığı Concrete Cowboy filmi, 2 Nisan’da Netflix’te ekrana geliyor. Çok satan bir romandan uyarlanan Western temalı film, bir baba oğul hikayesini merkezine alıyor.

Netflix, sevilen oyuncu Idris Elba’nın başrolünde olduğu Western temalı filmi Concrete Cowboy’un yayın tarihini 2 Nisan olarak da açıkladı. Filmin yönetmeni ve senaristi olan Ricky Staub'un ilk uzun metrajlı filmi olan Concrete Cowboy, Amerikalı yazar Greg Neri’nin 2009 tarihli ödüllü “Ghetto Cowboy” isimli romanından beyazperdeye uyarlandı. Geçtiğimiz Ekim ayında Netflix tarafından hakları satın alınan film, prömiyerini 45. Toronto Film Festivali’nde yapmış ve eleştirmenlerden övgü dolu sözler almıştı.
 Film, Kuzey Philadelphia’da yaşayan babası ile kalmak zorunda kalan 15 yaşındaki Cole’u merkezine alıyor. Yeni hayatına alışmakta zorlanan Cole, burada kovboylar ve atlarla tanışıyor ve bu durum ona yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Concrete Cowboy da Idris Elba’ya, Stranger Things yıldızı Caleb McLaughlin eşlik ediyor. Filmde Elba ve McLaughlin baba oğul olarak karşımıza çıkacak. Filmin oyuncu kadrosunda Jharrel Jerome, Lorraine Toussaint, Byron Bowers ve Clifford “Method Man” Smith gibi isimler de yer alıyor. Netflix, 2 Nisan’da ekrana gelecek Concrete Cowboy  için bir fragman da paylaştı.