Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
11.11.2020

Midesi sağlam olanlara Güney Kore sinemasından 10 kanlı film

Güney Kore sinemasınından 10 kanlı film ile karşınızdayız. Normal midelerin kolay kolay kaldıramayacağı bu filmler, son yıllarda büyük bir sıçrayış yakalayan Güney Kore sinemasının en iddialı filmlerinden.


Güney Kore sinemasından 10 kanlı filme hazır mısınız? Korku sineması, en çok ilgi gören türlerin başında gelse de herkese göre değildir. Hele bir de mide bulandıracak kadar kanlı sahneleri olan filmleri bitirmek bile meseledir. Body horror ya da splatter horror denen alt korku türleri, kan revan içindeki filmleri kümelemek için idealdir. Son yıllarda büyük bir sıçrayış yakalayan Güney Kore sineması, dünya sinemasında her geçen gün kendine daha büyük bir yer ediniyor. Birbirinden başarılı yönetmen ve oyuncuların yetiştiği bu coğrafya, aynı zamanda kanlı hikayeleriyle de revaçta. Normal midelerin kolay kolay kaldıramayacağı bu filmlerden 10 tanesini sizler için derledik.

 

Milenyumun başından beri dünya sineması şiddetin dozunu artırmaya başladı. İşte bu çılgın filmlerden en sarsıcı 10 tanesi Postkolik farkıyla huzurlarınızda. İşte 2000'lerin en sayko 10 filmi