Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
06/11/2020

Disney+’ta ekrana gelecek Lego Star Wars Holiday Special’dan fragman geldi

Disney+'ta 17 Kasım'da ekrana gelecek Lego Star Wars Holiday Special'ın ilk fragmanı yayınlandı. Lego ve Disney ortaklığında gelen komedi-macera yapımı, 98 dakikalık bir macera olacak.

1978 Noel’i için hazırlanan ‘Star Wars Holiday Special’,  gelmiş geçmiş en kötü Star Wars yapımlarından biri, hatta birincisi. CBS’te yayınlanan ve hikayesi episode 4 ile 5 arasında geçen yapım, Luke Skywalker ve Han Solo’nun İmparatorluk güçleriyle savaşırken Chewbacca’yı yılın en özel günü için Wookiee gezegenindeki ailesine kavuşturmaya çalışıyorlardı. Disney, belki de son derece kötü hatıraları olan Star Wars Holiday Special'ı unutturabilmek için, Lego Star Wars Holiday Special'ı ekrana getirme kararı aldı.
 


17 Kasım’da Disney+’ta yayınlanacak  Lego Star Wars Holiday Special, adından da kolaylıkla anlaşılacağı üzere LEGO ve Disney ortaklığıyla ortaya çıktı. 98 dakika sürecek Lego Star Wars Holiday Special, tüm filmlerden ve yayınlanan televizyon şovlarından (Baby Yoda'nın bir görünümü de dahil olmak üzere) Star Wars karakterlerini bir araya getiriyor. Yönetici yapımcı James Waugh, yaptığı açıklamada; "Bu hikaye A-B tarzında işliyor. A hikayesi, Rey, Poe, Rose ve Finn'in Chewie ve ailesi için şimdiye kadarki en büyük Yaşam Günü partisini yaratmaya çalıştığı Kashyyyk'te geçerken, B hikayesi, Rey'in Jedi Tapınağı'nda bilgi aramaya çıkması ve onu filmlerin tarihine götürmesini anlatıyor." yorumunda bulundu. 

 

Disney+’ın sekiz bölümlük antoloji dizisi Marvel's 616, 20 Kasım'da başlıyor. Çizgi romanların ve dolayısıyla süper kahramanların dünyayı nasıl değiştirdiklerini ele alacak bu şahane belgeseli kaçırmayın!