Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
23/03/2021

Clint Eastwood’un yeni filmi Cry Macho, 22 Ekim’de seyirciyle buluşacak

Clint Eastwood'un yeni filmi Cry Macho, 22 Ekim’de seyirciyle buluşacak. Film, bir çocuğu alkolik annesinden kaçırıp Teksas'taki babasına teslim ederek 50 bin dolar kazanmak isteyen bir at eğitmeni anlatıyor.

Warner Bros., “Million Dollar Baby” ve "Unforgiven" filmleriyle hem yönetmen, hem yapımcı olarak Oscar kazanan efsane sinemacı Clint Eastwood’un en yeni projesi Cry Macho’nun 22 Ekim’de seyirciyle buluşacağını açıkladı. N. Richard Nash'in 1975 tarihli aynı isimli romanına dayanan film, ilk kez 2011 Cannes Film Festivali sırasında bir proje olarak açıklanmıştı. O günden bugüne tam 10 sene geçti ve film ancak 2021’e yetiştirilebildi. 90 yaşına basan efsane sinemacının yapımcılığını, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği Cry Macho’nun senaryosunu Eastwood’un Gran Torino ve The Mule filmlerinde beraber çalıştığı Nick Schenk kaleme alıyor.
 


Cry Macho, bir çocuğu (Eduardo Minett) Mexico City’deki alkolik annesinden kaçırıp, eski patronu olan Texas’taki babasına teslim ederek 50 bin dolar kazanmak isteyen bir zamanların rodeo yıldızı at eğitmeni Mike’ın hikâyesini konu alıyor. Filmde eskiden rodeo olarak yaşamanı sürdüren Mike’ın, çocuğu babasına teslim etme sürecinde yaşadığı olaylara tanık olacağız. Filmin oyuncu kadrosunda Dwight Yoakam (Wedding Crashers, Logan Lucky), Fernanda Urrejola (Narcos: Mexico, Party of Five), Horacio Garcia Rojas (Narcos: Mexico, Diablero), Alexandra Ruddy (City of Lies, Jersey Boys) ve Natalia Traven (Collateral Damage, Romancing the Bride) da bulunuyor.