Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
14/11/2020

Bruce Willis, yeni filmi Breach ile uzayda zombi haklıyor!

Bruce Wills, yeni filmi Breach ile uzayda zombi haklıyor! İddialı bir oyuncu kadrosuna sahip film, Uzaktaki bir gezegeni kolonileştirmek için yola çıkan bir uzay gemisinin içinde yaşananları ekrana getirecek.

Aksiyon filmlerinin en önemli yıldızlarından biri olan Bruce Willis, son yıllarda maalesef pek çok kötü projeyle karşımıza çıktı. Altın Küre ödüllü 65 yaşındaki yıldız, yeni filmi Breach ile şimdi de uzayda zombilere kafa tutuyor! İsmi daha önce Anti-Life olarak açıklanan yapım, John Suits’in (The Scribbler, Pandemic ve 3022) yönetmenliğini üstlendiği bir bilim kurgu filmi. Uzaktaki bir gezegeni kolonileştirmek için ışık hızından daha hızlı hareket eden bir uzay gemisinin içinde gizemli bir yaratık ortaya çıkar ve yolcuları birer birer zombiye dönüştür. Yeni Dünya'ya giden genç bir kaçak yolcuyu takip eden Bruce Willis abimiz, zombi tehdinin ortaya çıkmasıyla birlikte kolları sıvar ve zombileri teker teker haklamaya başlar. Bunu yaparken en önemlisi yardımcısı ise sevilen aktör Thomas Jane olur.Öykümüz ana katlarıyla böyle. Cody Kearsley (Riverdale, Power Rangers), Callan Mulvey (Avengers: Endgame, Batman v Superman: Dawn of Justice), Kassandra Clementi (UnREAL, Home and Away), Timothy V. Murphy (The Lone Ranger, Snowpiercer) ve Corey Large (In Like Flynn, The Ninth Passenger). filmin diğer öne çıkan isimleri. Filmin Kuzey Amerika haklarını satın alan Saban Films’in yöneticisi Bill Bromiley, "Bruce Willis, izleyicileri büyüleyecek bu son derece şüpheli, aksiyon dolu gerilimde hayatta kalmak isteyen fantastik bir oyuncu kadrosunun başını çekiyor." yorumunda bulunuyor. Bruce Willis’li bilim kurgu filmi Breach, 14 Aralık’ta Amerika’da sınırlı sayıda sinemada gösterime girecek.

Bu arada Bruce Willis'in Hollywood aksiyonlarının günümüzdeki örneklerini bile etkileyen çok özel bir yapım olan 1988 tarihli Die Hard filmi, akü reklamına ilham oldu.

Üstelik John McClane’in yanında tanıdık dostlar da var!