Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
28.07.2020

Back to the Future Trilogy 4K, efsane filmin 35. yılında satışa çıkıyor

Back to The Furure, 35. yıla özel pek çok sürprizle hayranlarının karşısında olacak. Back to the Future: The Ultimate Trilogy, 20 Ekim’de yani "Dünya Geleceğe Dönüş Günü"nden bir gün önce satışa çıkacak.

3 Temmuz 1985’te vizyona giren Back To The Future, 35 yaşını kutluyor. 1989 ve 1990 yıllarında yayınlanan devam filmleriyle birlikte bilim kurgu sinemasının mihenk taşlarından birine dönüşen seri, 35. yıla özel pek çok sürprizle hayranlarının karşısına çıkacak. 35. yıl kutlamaları adına sevindirici haberlerden ilki, Universal Pictures'in Back To The Future üçlemesini 4K olarak tekrardan piyasaya sürme kararı oldu. Back to the Future: The Ultimate Trilogy, 20 Ekim’de yani "Dünya Geleceğe Dönüş Günü"nden bir gün önce satışa çıkacak. Bildiğiniz gibi 21 Ekim 2015’ten bu yana Geleceğe Dönüş 2 filminde Marty Mcfly ve Doktor Emmett Brown’un geleceğe gittikleri tarih "Dünya Geleceğe Dönüş Günü" olarak kutlanıyor.
 Serinin üç filmini de ilk kez 4K Ultra HD olarak izleme şansı bulacağımız Back to the Future: The Ultimate Trilogy pek çok sürprizle karşımıza çıkacak. Back to the Future: The Ultimate Trilogy, üç filmin de yer aldığı koleksiyonluk bir kutu ve tamamı yeni içeriklerden oluşan bonus diski içerecek. Peki, bu bonus diskin içinde neler mi olacak? Hollywood yıldızları Ben Stiller, Kyra Sedgwick, Jon Cryer, Billy Zane, Peter DeLuise ve C. Thomas Howell'ın seçmelerdeki nadir bulunan görüntüleri, Geleceğe Dönüş serisinin Robert Zemeckis ile birlikte yazarı olan Bob Gale'nin filme dair anıları, yeni müzikal şovun kısa bir bölümü ve “Could You Survive The Movies?” ("Filmlerden Sağ Çıkar Mıydınız?) adlı popüler YouTube dizisinin özel bir bölümü dahil bir saatin üzerinde yepyeni içeriğe sahip bir bonus disk olacak. Hayatınızın macerasını yaşamak için geçmiş, şimdiki zaman ve geleceğe yolculuk ederlerken uzay-zaman süremini yerle bir, zamanı paramparça eden zincirleme bir etki yaratan Marty McFly (Michael J. Fox), Doktor Brown (Christopher Lloyd) ve zamanda yolculuk eden bir DeLorean'a katılın. Yeni 4K Ultra HD ve Blu-ray, en yüksek kalitede görüntü, hiç olmadığı kadar fazla renk ve çevreleyici, çok boyutlu bir ses deneyimi sunuyor.

Advertisement