Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
08/07/2021

1 Ekim'de vizyona girecek The Addams Family 2 filminden ilk fragman geldi

1 Ekim'de vizyona girecek The Addams Family 2 filminden fragman ve karakter posterleri yayınlandı. Yeni filmde ünlü aileyi “korkunç” bir tatile çıktıkları macerada izleme fırsatı bulacağız.

1938'de Charles Addams tarafından karikatür serisi olarak yaratılmış olan Addams Family, 1964'de ilk kez dizi olarak uyarlandıktan sonra ünlenmişti. Gomez Addams, Uncle Fester, Lurch, Grandmama Addams, Wednesday Friday Addams, Pugsley Addams ve Thing karakterleriyle milyonlarca insanın gönlünde taht kuran bu fantastik aile, aradan geçen yıllar içinde birçok kez dizi, film ve çizgi film olarak karşımıza çıktı. Özellikle 1991 yapımı The Addams Family ve 1993 yapımı The Addams Family Values gerçekten de muhteşem yapımlar olarak hafızalarımıza kazındı. Hatta bu sevimli kahramanların bir müzikali bile var.

 Sinemanın ve ekranların en uzun soluklu 'fantastik ailesi' olarak nitelendirebileceğimiz Addams Ailesi, 2019 sonunda karşımıza muhteşem bir animasyon film ile çıkmıştı. Conrad Vernon ve Greg Tiernan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu animasyon film, 24 milyon dolarlık bütçesine rağmen dünya çapında 200 milyon dolardan fazla gişe hasılatı yapmayı başarmıştı. Oscar Isaac Gomez’i, Charlize Theron Morticia’yı, Finn Wolfhard Pugsley’i, Nick Kroll Fester Amca’yı, Bette Midler Büyükanne’yi, Chloe Grace Moretz ise Wednesday’i seslendirdiği filmin başarısı bir devam filmini de kaçınılmaz kılmıştı. 1 Ekim’de salonlara teşrif edecek The Addams Family 2’nin yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmenliğini üstlenen Greg Tiernan ve Conrad Vernon oturuyor. Yeni filmde ünlü aileyi “korkunç” bir tatile çıktıkları macerada izleme fırsatı bulacağız.