Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
27/05/2021

Yeni The CW dizisi The Republic of Sarah, 14 Haziran’da başlıyor

14 Haziran’da ekran macerasına başlayacak The Republic of Sarah dizisi, bir maden şirketine karşı savaş başlatan Sarah Cooper isimli asi bir lise öğretmenin hikayesini konu ediyor.

The CW ekranlarında yayımlanacak The Republic of Sarah, bir maden şirketine karşı savaş başlatan Sarah Cooper isimli bir lise öğretmenin hikayesini konu ediyor. 2012-2019 yılları arasında ekrana gelen Elementary dizisinin yapımcısı olan Jeffrey Paul King’in yeni dizisi olacak The Republic of Sarah, 14 Haziran’da ekran macerasına başlayacak. İlk sezonu 13 bölüm sürecek dizinin her bir bölümü ise 1 saat uzunluğunda olacak. Hikayenin kahramanı asi bir lise öğretmeni Sarah Cooper olacak. Yaşadığı şehir, açgözlü bir maden şirketi olan Lydon Industries tarafından yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalında Sarah, maden şirketine karşı zorlu bir mücadeleye girişecek.
 


The Republic of Sarah, New Hampshire'da kırsal bir yerleşim yeri olan Greylock'un dingin havasının kasabada devasa bir koltan (teknoloji endüstrisinde kullanılan eşsiz değerde bir maden) damarı keşfedilmesiyle nasıl tepetaklak olduğunu anlatıyor. Arkasına devleti almış madencilik şirketi Lydon Industries, madeni çıkarma planlarıyla kasabaya gelir ve hatta hedefi Greylock'u haritadan silmektir. Dik başlı bir lise öğretmeni olan Sarah Cooper, arkadaşları ve ailesinin evlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla Lydon'un buldozerlerini durdurmaya ant içer. The Republic of Sarah, 30 Haziran’dan itibaren beIN Connect üzerinden izlenebilir. 

 


Sarah ve arkadaşları oylamayı kazandıktan sonra, federal bir yargıç Greylock'un Amerika Birleşik Devletleri'nin bir parçası olmadığına (ve hiçbir zaman da olmamış olduğuna) kanaat getirir, ve böylece kasaba yeni bir ülke haline gelir. Şimdi, Sarah ve ittifakları çok daha göz korkutan bir görevle karşı karşıyadır: Sıfırdan bir ülke kurmak. The Republic of Sarah'ın başrolünde Stella Baker yer alıyor. Luke Mitchell, Megan Follows, Izabella Alvarez, Ian Duff, Hope Lauren, Nia Holloway, Landry Bender ve Forrest Goodluck The Republic of Sarah dizisinin diğer öne çıkan isimleri olacak.