Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08/02/2021

Yeni fragmanı düşen The Falcon and the Winter Soldier ne zaman başlayacak?

Disney+ ekranlarında izleyeceğimiz The Falcon and the Winter Soldier dizisi için yeni bir fragman yayınlandı. Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olan Kevin Feige‘nin önderliğinde hazırlanan dizi, 6 bölüm sürecek.

Popülaritesi her geçen gün artan stream kanalı Disney+, 19 Mart’ta ekrana gelecek The Falcon and the Winter Soldier dizisi için yeni bir fragman paylaştı. Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olan Kevin Feige‘nin önderliğinde hazırlanan Disney+ dizilerinin ilki olan The Falcon and the Winter Soldier‘ın normal takvimde 2020’nin ağustos ayında seyirciyle buluşması bekleniyordu ancak Koronavirüs salgını nedeniyle yayın tarihi 19 Mart’a ertelendi. Yönetmenliğini Kari Skogland’ın üstlendiği yapım, altı bölümlük bir dizi olacak. Anthony Mackie, bir açıklamasında diziyi aynı filmler gibi çektiklerini belirterek, iki saatlik bir film değil de altı saatlik bir film izleyeceğimizin müjdesini vemişti.  
 Dizide Avengers: Endgame'in arkada bıraktığı yıkım zamanında bir araya gelen Sam Wilson ve Bucky Barnes'ın yeni düşmanlarla karşılaşıp, Captain Amerika'nın bile onlarla gurur duymasını sağlayacak şekilde dünyayı kurtarmalarını izleyeceğiz. Falcon ile Sebastian Stan’in maceralarını izleyeceğimiz The Falcon and the Winter Soldier ile birlikte Anthony Mackie, Falcon; Sebastian Stan ise Winter Soldier rolüne geri dönüyor. Ayrıca Captain America: Civil War filminin kötüsü Zemo’yu canlandıran Daniel Bruhl, aynı filmin iyi ajanı Sharon Carter’ı canlandıran Emily VanCamp ve MCU’ya yeni dahil olan Wyatt Russell da dizide bu iki isme eşlik ediyor. The Falcon and the Winter Soldier'ın oyuncu kadrosunda bu isimlere Wyatt Russell, Adepero Oduye, Desmond Chiam, Miki Ishikawa ve Noah Mills eşlik ediyor.