Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
19/10/2020

Truth Be Told’un 2. sezonunda Octavia Spencer’a Kate Hudson eşlik edecek

Apple TV+ imzalı Truth Be Told dizisinin 2. sezonuna Kate Hudson dahil oldu. Babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmeye çalışan bir ailenin hikayesini odağına alacak yeni sezon, 2021'de ekrana gelecek.

Suç ve cezanın merkezinde yer aldığı gizemli öyküleri sevenler, Apple TV+ imzalı Truth Be Told’un ilk sezonunu fazlasıyla beğenmişti. Kathleen Barber’ın dünya çapında satış rekorları kıran suç romanı Are You Sleeping’den uyarlanan Truth Be Told, şöhretini yaptığı podcast yayınlarından birinde azılı bir katili açığa çıkaran muhabir Poppy Parnell’ın, kendisini meşhur eden davanın yıllar sonra büyük bir yanlış anlaşılma olabileceği şüphesiyle eski dosyaları karıştırmasını ele alıyordu. Oscar’lı oyuncu Octavia Spencer’ın Breaking Bad yıldızı Aaron Paul ile paylaştığı ilk sezonu hala izlemediyseniz, kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Bu arada 2. sezon çalışmaları da tam gaz devam ediyor. Spencer, ikinci sezonda gerçek bir suç podcaster'ı olan Poppy Parnell olarak rolünü yineleyecek. Yeni sezona katılan isim ise güzel yıldız Kate Hudson oldu. Daha çok sinema ağırlıklı bir kariyeri olan Hudson, Poppy’nin uzun süredir arkadaşı olan ve bir yaşam tarzı gurusu olan Micah Keith olarak karşımıza çıkacak. Yeni sezon, babalarının ölümünün ardındaki gizemi çözmeye çalışan bir ailenin hikayesini odağına alacak. İkiz kardeşler Cosie ve Lanie'nin babaları başından vurularak öldürülmüştür. Onlar, babalarını vuran kişinin asi komşuları "Warren Cave" olduğunu düşünür. Çekimlerine Ekim sonunda başlanacak olan Truth Be Told’un yeni sezonu, 2021’de ekrana gelecek.

Bu arada suç yapımlarından hoşlananlar, Vikings'in Lagertha'sı Katheryn Winnick'in başrolleri arasında yer aldığı Big Sky dizisini kaçırmasın. İki özel dedektifin bir seri katilin peşine düşmesini ele alan hikaye, polisiye tutkunların memnun edecek.