Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/11/2020

The Wonderful World of Mickey Mouse, 18 Kasım'da Disney+'ta başlıyor

The Wonderful World of Mickey Mouse, 10 bölümlük ilk sezon macerasıyla 18 Kasım'da Disney+'ta başlıyor. Mickey ile yakın arkadaşları Minnie, Donald, Daisy, Goofy ve Pluto’nun maceralarını özlemiştik!

Disney, uzun zamandır merkezinde Mickey olan bir işe imza atmıyordu. 1928’de yaratıldıktan sonra adeta Walt Disney Company'nin sembolü haline gelen bu ikon karakter, yeniden ekranlarla buluşuyor. O yüzden The Wonderful World of Mickey Mouse projesi duyurulduğundan bu yana keyfimiz yerinde. Proje, Disney Channel’ın ; 2013’te ekranlara gelmeye başlayan ve toplam beş sezon (96 bölüm) süren Emmy ödülü Mickey Mouse programının bir uzantısı. Zaten The Wonderful World of Mickey Mouse’un arkasında da bu ekip var. Yapımcı ve yönetmen olarak tekrardan Paul Rudish’in imzasını göreceğimiz seride Chris Diamantopoulos, Tress MacNeille, Tony Anselmo ve Bill Farmer’dan oluşan seslendirme kadrosu korunmuş durumda. Mickey ile yakın arkadaşları Minnie, Donald, Daisy, Goofy ile Pluto’nun maceralarını izleyeceğimiz The Wonderful World of Mickey Mouse; Mickey’nin doğum günü olan 18 Kasım’da yayın hayatına başlayacak. The Wonderful World of Mickey Mouse’un ilk sezonu her biri yedişer dakikalık toplam 10 bölümden oluşacak. Yapılan açıklamaya göre, Disney+, 2021 yazı için 10 bölüm daha sipariş etti. Bir dönemin en popüler çizgi kahramanı olan Mickey Mouse’u yeni nesille buluşturacak olan The Wonderful World of Mickey Mouse, fragmanıyla da dikkat çekti.

Bu arada Bob’s Burgers dizisinin yaratıcısı Loren Bouchard’ın yeni projesi olan The Great North, Şubat 2021'de ekrana gelecek. Amerika’nın en kuzey bölgesi olan Alaska’da geçecek bu animasyona bayılacaksınız!