Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/01/2018

The Handmaid's Tale 2. sezon fragmanı yayınlandı

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Altın Küre ödüllü The Handmaid’s Tale, macerasına 24 Nisan'da yeni sezonla devam edecek.


1985 yılında yayımlanan Margaret Atwood romanı The Handmaid's Tale, artık sadece Amerikan edebiyatının modern klasiklerinden değil, Hulu yapımı dizisi sayesinde artık Emmy ödüllü bir fenomen! Ataerkil bir distopya hikayesini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren dizi, dünya çapında muhafazakar yönetimlerin hortladığı şu dönemde haklı olarak milyonlarca seyirci çekiyor. 10 bölümlük ilk sezonuyla seyircilerden tam puan alan dizi, 2017 Emmy Töreni'nin de yıldızıydı. Dizinin yayınlandığı Hulu, Netflix ve Amazon'dan sonra ödül kazanan stream platformu olurken, En İyi Drama Dizisi seçilen dizi, Reed Morano'ya En İyi Yönetmen, başrol oyuncusu Elisabeth Moss'a da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandırmıştı. 
Hulu, yaptığı açıklamada The Handmaid's Tale'in ikinci sesonunun 24 Nisan'da başlayacağını resmen açıkladı. Üstelik yeni sezon, ilk sezonua göre üç bölüm daha fazla olacak, yani toplamda 13 bölüm izleyeceğiz. Yeni sezon Offred’in hamilelik sürecini ve çocuğunu Gilead’ın korkunç dehşetinden kurtarmak için gerçekleştirdiği mücadeleyi anlatacak.