Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
21/04/2021

Showtime'ın yeni dizisi Flatbush Misdemeanors, 23 Mayıs’ta başlıyor

Ödüllü kısa filmlerden uyarlanan Flatbush Misdemeanors dizisi, Brooklyn'deki mahallerine ve yeni çevrelerine alışmak için mücadele eden Dan ve Kevin'i merkezine alan komedi olacak.

Yeni Showtime dizisi Flatbush Misdemeanors, Brooklyn'deki Flatbush mahallesinin küstah ortamında yeni çevrelerine alışmak için mücadele eden Dan ve Kevin'i merkezine alan bir komedi olacak. Her ikisi de başrolde olan Kevin Iso (High Fidelity) ve Dan Perlman (That My Bus!) tarafından yaratılan ve yazılan dizi, 23 Mayıs’ta ekran macerasına başlayacak. Dizi, başkalarıyla bağlantı kurmaya çalışan iki yakın arkadaşı konu alıyor. Dizinin temelini oluşturan kısa filmler, Iso ve Perlman’a Londra Film Festivali'nde “En İyi Kuzey Amerika Kısa Filmi” ödülünü kazandırmıştı. Ayrıca Florida Film Festivali'nde En İyi Kısa Anlatım için Büyük Jüri Ödülü'nün ardından Oscar adaylığına da hak kazandı.
 


Orijinal kısa filmlerde olduğu gibi, dizideki rollerin birçoğu, Dan’in açık sözlü lise öğrencilerinden biri olan Zayna rolündeki Kristin Dodson (The Shivering Truth) da dahil olmak üzere, Brooklyn'den veya Flatbush mahallesinden oyuncularla oynanacak. Showtime, eğlence eş başkanı Gary Levine, "Flatbush Misdemeanors, Brooklyn'in zanaatkar parıltısını koparan ve orada yaşayan çeşitli, soylulaştırılmamış karakterlerden komedi çıkaran komik, cüretkar ve yaratıcı bir dizi," derken, "Kevin ve Dan çok yetenekli ve Showtime izleyicilerine sunmaktan heyecan duyduğumuz benzersiz, özgün seslere sahip." yorumunda bulundu.  Flatbush Misdemeanors, ilk bölümüyle 23 Mayıs’ta Showtime'da.