Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
18/06/2021

Showtime'da ekrana gelecek The End dizisi hakkında merak edilenler

Showtime ekranlarında gelecek Avustralyalı yapımı The End dizisi, bir ailenin üç kuşağının ayrı ayrı, ancak kesişen takıntılarla yaşamasını konu ediniyor. Kara komedi türündeki dizi, 18 Temmuz’da başlıyor.

Showtime ekranlarında 18 Temmuz’da başlayacak kara komedi türündeki The End, bir ailenin üç kuşağının ayrı ayrı, ancak kesişen takıntılarla yaşamasını konu alıyor: Onurlu bir şekilde ölmek, yaşamın tadını çıkarmak ve hayatı heba etmemenin bir yolunu bulmak... Avustralya yapımı 10 bölümlük dizi, aslında geçtiğimiz sene Avustralya’da ekrana gelmişti, Showtime’da ise global prömiyerini yapacak. Dizinin hikayesi, Avustralyalı palyatif bakım uzmanı Dr. Kate Brennan (Frances O'Connor) etrafında şekilleniyor. Ötenazi, Kate'in çalışma alanında önemli bir konudur ve kendisi ateşli bir ötenazi karşıtıdır.

 Kate'in dünyanın öbür ucundaki annesi Edie Henley (Harriet Walter) ise, ölme hakkına bir o kadar sıcak bakmaktadır. Kate'in Edie'yi İngiltere'den Avustralya, Gold Coast yakınlardaki bir huzur evine göndermekten başka seçeneği kalmayınca Edie'nin en büyük kabusu gerçek olur. Öte yandan Kate, kendi sorunlarıyla boğuşurken, biri genç diğeri de trans erkek olan çocukları da kim olduklarını ve kim olmak istediklerini çözmeye çalışmaktadır. The End, izleyiciye aile, etik, duygular ve çoğunlukla da yeniden başlamanın asla çok geç olmadığı hakkında bir hikaye sunacak. The End’in kadrosunda Avustralya Film Enstitüsü ödülünü dört kez kucaklayan Noni Hazlehurst, Roy Billing, Robyn Nevin, Luke Arnold, Morgan Davies, Ingrid Torelli, John Waters, Brendan Cowell ve Alex Dimitriades yer alıyor.