Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/06/2021

Ryan Murphy'nin yeni dizisi American Horror Stories, 15 Temmuz'da başlıyor

Ağustos ayında 10. sezonu ekrana gelecek American Horror Story dizisinin spin-off'u olacak American Horror Stories, 15 Temmuz’da Hulu'da başlıyor. Dizinin her bölümde farklı bir korku hikayesi işlenecek.

Televizyon dünyasının en uzun soluklu projelerinden olan ve antoloji kültürünü televizyona taşıyan Ryan Murphy imzalı American Horror Story, 2011’de ekran macerasına başlamış ve popülerliğiyle peşinden pek çok korku antolojisinin gelmesine vesile olmuştu. American Horror Story sayesinde artık günümüzde neredeyse tüm kanalların en az bir adet korku temalı dizi projesi var. Ağustos ayında FX ekranlarında olacak Double Feature adlı 10. sezon öncesinde, Hulu ekranlarında American Horror Stories adıyla bir spin-off dizi izleyeceğiz.

 İsimleri birbirine çok benzese de bu iki diziyi birbirine karıştırmayın. American Horror Story’nin spin-off dizisi American Horror Stories, seyirciyle 15 Temmuz’da buluşacak. American Horror Story’de seyrettiğimiz bazı oyucuları yeniden göreceğimiz dizinin oyuncu kadrosunda Kevin Mchale, Dyllón Burnside, Charles Melton ve Nico Greetham gibi isimler yer alıyor. Her sezonunda farklı bir hikâyeyi izleyiciyle buluşturan American Horror Story’nin aksine American Horror Stories de her bölümde farklı bir hikaye işlenecek. İlk sezon toplam 7 bölümden oluşacak ve her bölüm bir saat uzunluğunda olacak. Dizinin son bölümü ise Cadılar Bayramı’nda yayınlanacak.