Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
25/05/2021

Rick And Morty’nin 5. sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı

Adult Swim, 20 Haziran'da başlayacak Rick And Morty’nin 5. sezonu için yeni bir fragman paylaştı. Tüm zamanların en sevilen animasyon dizilerinden olan Rick and Morty'nin yeni sezonu için heyecan arttı.

Adult Swim, milyonların heyecanla beklediği Rick And Morty’nin yeni sezonun için bir fragman daha paylaştı. Rick And Morty’nin 5. sezonu, 20 Haziran'da başlıyor! İlk başta anlaşalım, eğer Rick and Morty izlemiyorsanız haziran sonuna kadar aktiniz var! Dört sezon geridesiniz ama 41 bölümü hızlıca bitirebilirsiniz, emin olun sonrasında bize teşekkür edeceksiniz. Son yılların televizyon komedisinde tarih yazan ikilisi Dan Harmon (Community) ve Justin Roiland'ın (Adventure Time) ortak projesi olan Rick and Morty'nin yokluğunda aklımızı yitirme noktasına gelmiştik ki çölde vaha gibi gelen iki açıklama yüreklerimizin barajlarını yıktı!
 


Son bölümünü 31 Mayıs 2020’de izlediğimiz Rick and Morty, 20 Haziran’dan itibaren yepyeni bölümlerle ekranda olacak. Yayıncı kanal Adult Swim, aynı zamanda 30 Haziran’ı yani "Rick ve Morty Günü"nü, sahne arkası görüntüleri ve "TV'de, dijital ve sosyal medyada özel sürprizlerle" karşılayacak. Dizinin yaratıcılarından Dan Harmon, verdiği bir röportajda “Dizinin beşinci sezonunda Morty’nin yeni bir ilişkiye başladığı bir kadın karakter var ve bu karakter Jessica değil.” sözlerini kullanmıştı. Yetişkin animasyonlarına sınıf atlatan bu diziyi heyecanla bekliyoruz.