Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
18/06/2021

Power Book III: Raising Kanan dizisi hakkında merak edilenler

Power evreninden doğan üçüncü dizi Power Book III: Raising Kanan, orijinal hikayenin öncesinde yaşananları anlatacak. Hikayenin merkezinde Power dizisinde 50 Cent'in hayat verdiği Kanan Stark'ın gençliği olacak!

Başrollerinde Omari Hardwick, Lela Loren ve Naturi Naughton gibi isimlerin bulunduğu Power, James ‘Ghost’ St. Patrick'in hem gece kulübü sahibi hem de uyuşturucu çetelerinin başı olarak yaşadığı ikili hayatı anlatan enfes bir diziydi. Yapımcıları arasında ünlü rapçi 50 Cent’in de olduğu dizi, altıncı sezonuyla ekranlara veda ettiğinde Starz’ın ençok izlenen dizilerinden birine dönüşmüştü. Power’ın final yapmasından sonra diziden bünyesinden doğan ilk yapım Power Book II: Ghost olmuştu. Eylül 2020’de ilk sezonuyla ekrana gelen dizi, ikinci sezonu hemen kapmıştı. Onay haberi, ilk sezonun üçüncü bölümü yayımlandıktan sonra gelmişti.

 

 

Power evreni, şimdi de bir başka dizi Raising Kanan ile genişliyor. Power evreninden doğan üçüncü dizi olacak Power Book III: Raising Kanan, orijinal hikayenin öncesinde yaşananları anlatacak. 1991 yılında Güney Jamaika, Queens'de geçecek dizi, Kanan Stark'ın (Mekai Curtis) yetişkinliğe adım atma öyküsünü ele alacak. Ghost'un ve Tommy'nin akıl hocası, ortağı ve nihayetinde de düşmanı olan Kanan Stark'ı Power dizisinde Curtis "50 Cent" Jackson canlandırmıştı. Power’ı izleyenler hatırlayacaktır, 5. sezonda, Stark bir kurşun yağmurunda hayatını kaybetmişti. Geri dönüş hikayesinde, 1991 yılında Queens'deki Güney Jamaika sokaklarında hayatı öğrenen genç Kanan Stark'ın Patina Miller) öyküsünü izleyeceğiz. Dizinin bir başka öne çıkan karakteri ise Kanan’ın annesi Raquel "Raq" Thomas’ı canlandıracak Patina Miller olacak. Power Book III: Raising Kanan, 18 Temmuz’da ekran macerasına başlayacak.