Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/09/2021

Paramount+'ta ekrana gelecek Star Trek: Prodigy hakkında merak edilenler

Çocuk/genç izleyicilere yönelik ilk Star Trek dizisi olarak dikkat çeken Star Trek: Prodigy, bir grup kanun kaçağı gencin harap olmuş bir Starfleet gemisi bulup maceradan maceraya koşmasını ele alıyor.

Paramount+ ekranlarında yepyeni bir Star Trek animasyonu geliyor. Star Trek: Voyager'daki Kate Mulgrew'in Kaptan Kathryn Janeway'i seslendirmesi ise Star Trek hayranları için heyecanlı bir detay. Mulgrew, 2002 yapımı Star Trek: Nemesis filminden bu yana ilk kez Kaptan Janeway olarak Star Trek: Voyager rolünü yeniden canlandırarak seriye dönüyor. 28 Ekim’de ekrana gelecek Star Trek: Prodigy, Emmy ödülü sahibi Kevin ve Dan Hageman (Trollhunters, Ninjago) tarafından geliştirilmiş. Çocuk/genç izleyicilere yönelik ilk Star Trek dizisi olarak dikkat çeken Prodigy'nin hikayesi, bir grup kanun kaçağı gencin harap olmuş bir Starfleet gemisi bulup, maceradan maceraya koşmasının üzerine kurulu.

 Dizinin dikkat çeken özelliklerinden biri, ilk kez Bir “Trek” dizisinde ana kadronun yabancı türlerden oluşması. Star Trek: Prodigy, daha iyi bir gelecek arayışında daha büyük bir galakside gezinirken birlikte nasıl çalışacaklarını bulması gereken rengarenk bir genç uzaylı ekibini merkezine alacak. Bu altı genç dışlanmış karakter, terk edilmiş bir Yıldız Filosu gemisine el koysalar da gemi hakkında hiçbir bilgiye sahip değildirler. Hayatta kalabilmek için gemiyi nasıl kullanacaklarını öğrenmek zorunda kalırlar.