Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
09/03/2021

Paramount+ ekranlarına gelecek Rugrats hakkında merak edilenler

90'ların efsane çizgi dizisi Rugrats geri dönüyor. Paramount+ ekranlarında izleyici ile buluşacak Rugrats'ın yapımın yeni versiyonunda orijinal seslendirme kadrosu da korunacak.

Nickelodeon'un Rugrats'i bütün ihtişamı ile geri dönüyor. 1991'den beri dokuz sezonu yayımlanan Rugrats, Nickelodeon'un en bilinen animasyon serilerinden biri oldu. Dünyayı bebeklerin gözünden görmemizi sağlayan seri, Paramount+ ekranlarında 26 bölümlük yeni animasyon dizisi ile sevenlerini tekrar ekran başına toplayacak. Chuckie, Didi Pickles, and Angelica'yı seslendiren Cartwright, Melanie Chartoff ve Chase işlerine kaldıkları yerden devam edecekler. Orijinal şovun yaratıcıları Arlene Klasky, Gábor Csupó ve Paul Germain ise yapımcı olarak görev alacaklar. Nickelodeon'un basına verdiği posterde Rugrats ekibinden Tommy, Chuckie, Susie, Phil ve Lil'i görüyoruz.
 


Yeni Rugrats, CGI animasyon teknolojisi ile hazırlandığı için bazı olumsuz tepkiler de aldı. Eski tür çizgi film vari görselleri özleyen Rugrats hayranlarının, serinin yeni stiline alışmaları biraz zaman alacak gibi duruyor. Başka bir ters tepki de posterde Angelica'nın olmamasına gösterildi. Angelica, Rugrats'te büyük bir rol aldığı için bu düşünceler biraz haklı gibi. Zamanında çok değerli olduğu düşünülen Rugrats, yeni versiyonu ile eski hayranlarını biraz kızdırmış gibi görünse de tekrardan listelerde yukarılara tırmanacağını düşünüyoruz. Ailecek izlenebilecek, içinde yetişkinler için gizli espriler barındıran bu minik hazinenin yeni versiyonunu Postkolik ekibi olarak kaçırmamanız gerektiğini düşünüyoruz.