Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/10/2020

Netflix'in yeni romantik gençlik dizisi Dash & Lily, 10 Kasım'da başlıyor

Netflix'in yeni gençlik dizisi Dash & Lily, 10 Kasım'da başlıyor. Dash & Lily’s Book of Dares isimli roman serisinden ekrana uyarlanan dizi, zıt kutupların birbirini çekmesini temel alacak romantik bir Noel dönemi vaat ediyor.

Dash & Lily dizisi 10 Kasım'da başlıyor. Gençlere yönelik yapımlarla kütüphanesini her geçen gün geliştiren Netflix, Kasım programında Dash & Lily dizisine yer veriyor. Rachel Cohn ve David Levithan tarafından yazılan Dash & Lily’s Book of Dares isimli roman serisinden ekrana uyarlanan dizi, alaycı bir karaktere sahip Dash ile optimistik bir karakter olan Lily’yi merkezine alıyor. İkili, hayallerini ve meydan okumalarını yazdıkları bir kitabın içindeki notları birbirleriyle paylaşmaya başlarlar. Böylece birbirleriyle beklediklerinden daha çok ortak noktaları olduğunu fark ederler ve bunun sonucunda da aralarında fırtınalı bir Noel aşkı başlar. Zıt kutupların birbirini çekmesini işleyecek ve ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak dizi, romantik bir gençlik dizisi olarak tanımlanıyor. Başrollerinde Austin Abrams (The Walking Dead) ve Midori Francis’in (Good Boys) yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Dante Brown, Troy Iwata, Keana Marie, James Saito ve Jodi Long gibi isimler yer alıyor. Ülkemizde “Bize Çıkan Yollar” adı ile yayımlanacak olan Dash & Lily, 10 Kasım’da yayında olacak.

4 Aralık’ta Hulu'da ekrana gelecek gençlik dizizi The Hardy Boys, 1927'de kaleme alınan kitap serisinin altıncı televizyon uyarlaması olacak. Babalarına özenip dedektifliğe soyunan iki kardeşin eğlenceli macerasından ilk fragman geldi.