Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/09/2021

Netflix'in yeni komedisi dizisi Pretty Smart, 8 Ekim'de ekrana gelecek

How I Met Your Mother ve Crazy Ex-Girlfriend’te birlikte çalışan Emmy ödüllü Jack Dolgen, Doug Mand ve Kourtney Kang'in hazırladığı Netflix’in yeni komedi dizisi Pretty Smart, 8 Ekim'de seyirciyle buluşuyor.

Netflix’in yeni komedi dizisi Pretty Smart, 8 Ekim'de seyirciyle buluşuyor. How I Met Your Mother ve Crazy Ex-Girlfriend’te birlikte çalışan Emmy ödüllü Jack Dolgen, Doug Mand ve Kourtney Kang'in hazırladığı dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Pretty Smart’ın merkezinde Harvard mezunu bir entelektüel ve yazar adayı olan Chelsea var. Her şeye tepeden bakan bu kadın, erkek arkadaşı tarafından hiç belemediği bir şekilde terk edilince Batı Yakası'nda yaşayan kız kardeşi Claire'in (Olivia Macklin) yanına taşınmak zorunda kalır. Şen şakrak ve tasasız biri olan Claire, entelektüel olmaktan en az kendisi kadar uzak olan üç ev arkadaşıyla birlikte yaşamaktadır.

 Dikkat dağıtacak kadar yakışıklı kişisel antrenör Grant (Gregg Sulkin); eski avukat, yeni şifacı Solana (Cinthya Carmon) ve sosyal medya ünlüsü Jayden (Michael Hsu Rosen), Chelsea ile taban tabana zıt karakterlerdir. Fakat Chelsea'nin sert ve kimi zaman ön yargılı tavırlarının yeni arkadaşlarını tanıdıkça yumuşamasıyla ev halkı, sıra dışı bir aileye dönüşmeye başlar. Dizinin başrolünde Chelsea olarak Emily Osment’i izleyeceğiz. 1992 doğumlu Amerikalı müzisyen ve oyuncu, bir başka Netflix dizisi olan The Kominsky Method dizisinde Theresa rolünde izlemiştik.