Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/11/2020

Netflix'in yeni İspanyol dizisi The Mess You Leave Behind, 11 Aralık'ta başlıyor

İspanyol dizisi The Mess You Leave Behind, 11 Aralık'ta Netflix'te başlıyor. Tek sezonluk dizi, bir lisede yerine geldiği öğretmenin şüpheli ölümünü araştıran bir edebiyat öğretmenini merkez alıyor.

Netflix, abonelerinden iyi dönüş aldığı İspanyol yapımı dizilerine bir yenisini ekliyor. 11 Aralık’ta karşımızda olacak The Mess You Leave Behind, bir başka Netflix dizisi olan Elite’in yaratıcısı Carlos Montero’nun 2016 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlandı. Orijinal adı “El Desorden Que Djeas” olan ve yazarına Primavera Edebiyat Ödülü kazandıran roman, genç bir edebiyat öğretmeni olan Raquel’i merkezine alıyor. Raquel, evliliğine bir şans daha vermek için eşinin doğduğu kasabaya taşınır. Ancak lisedeki ilk iş gününde yerine geldiği eski öğretmen Viruca’nın başına trajik bazı olaylar geldiğini öğrenir. Raquel, yerine geldiği öğretmeni tanıyan insanlarla daha fazla vakit geçirdikçe, ölümüyle ilgili gerçek karanlık bir hal alır. Hatta kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Oyuncu kadrosunda iki ödüllü isim Inma Cuesta (Criminal, Arde Madrid, The Bride) ve Barbara Lennie’nin (Magical Girl, The Kingdom) olduğu yapımda Arón Piper (Elite), Tamar Novas ve Roberto Enríquez gibi isim diğer önemli rolleri paylaşıyor. The Mess You Leave Behind, toplam sekiz bölüm sürecek bir mini dizi olacak.

 

Bu arada Bryan Cranston'lı Your Honor dizisi, 6 Aralık'ta Showtime'da başlıyor. Breaking Bad yıldızı, dizide oğlu bir vur kaç olayına karışan suça bulaşan saygıdeğer bir hakimi canlandırıyor.