Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
21/11/2020

Netflix'in bale ve dans temalı Tiny Pretty Things dizisinden fragman geldi

Tiny Pretty Things, Şikago’da elit bir bale akademisinde eğitim gören gençlerin yaşadığı zorlukları ele alan yepyeni bir dizi. 10 bölümlük ilk sezon 14 Aralık'ta Netflix'te seyirciyle buluşacak.

Dans ve özellikle bale severleri böyle alalım. Black Swan ile Pretty Little Liars’ın bir karışımı olarak tanımlanan Tiny Pretty Things, 14 Aralık’ta Netflix’te ekrana gelecek. Sona Charaipotra ve Dhonielle Clayton'ın 2015’te kaleme aldıkları aynı adlı romandan televizyona uyarlanan Tiny Pretty Things, Şikago’da elit bir bale akademisinde eğitim gören gençleri merkezine alıyor. Farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelen gençlerin hayallerine ulaşmak için ailelerinden uzakta sürdürdükleri bu zorlu mücadele dizi boyunca gözler önüne serilecek.
 Archer Bale Okulu’nun en önemli özelliği, kentin tanınmış profesyonel topluluğu olan City Works Ballet için balerin yetiştirmek olunca dansçılar için zorlu bir mücadele de kaçınılmaz oluyor. Archer Bale Okulu’nda zengin/fakir ya da güneyli/kuzeyli ayrımı yoktur ve herkes birlikte eğitim alır. Bu okula kabul edilen dansçıların ortak noktaları ise ender bir yetenek, dans tutkusu, ve hayalleri konusunda bir B planlarının olmayışıdır. İlk sezonu 10 bölüm sürecek Tiny Pretty Things'in oyuncu kadrosunda Lauren Holly, Kylie Jefferson, Casimere Jollette, Daniela Norman, Brennan Clost, Michael Hsu Rosen ve Damon J. Gillespie yer alıyor.