Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/06/2021

Netflix'in İtalyan yapımı Generation 56K dizisinden fragman geldi

1 Temmuz'da Netflix'te ekrana gelecek ve iki farklı dönemde geçecek Generation 56K dizisinde ergenliğin eşiğindeyken internetin hayatlarına girmesiyle şaşkına dönen dört gencin hikayesini izleyeceğiz.

Yerelleşme adına kütüphanesini her geçen gün genişleten Netflix’in sıradaki dizisi İtalyan yapımı Generation 56K olacak. Özellikle gençliğini 90’larda yaşayanların bayılacağını düşündüğümüz Generation 56K, adını 56kbps hızında bağlantı kuran modemlerden alıyor. Hikayenin merkezinde Daniel (Angelo Spagnoletti) ve Matilda (Cristina Cappelli) isimli iki genç olacak. Şans eseri 30'lu yaşlardaki karşılaşan Daniel ve Matilda, ergenlik hormonlarının coştuğu ve internetin hayatlarını sonsuza dek değiştirdiği 1998 yılına dönecek.

 İki farklı dönemde geçecek dizide ergenliğin eşiğindeyken internetin hayatlarına girmesiyle şaşkına dönen dört gencin hikayesini izleyeceğiz. Dört dedik, çünkü Luca (Gianluca Colucci) ve Sandro (Fabio Balsamo) da Daniel ve Matilda’nın iki yakın arkadaşı olarak karşımıza çıkacak. Flashback sahneleriyle 90’lar ile günümüz arasında sürekli olarak bir zaman köprüsü kuracak dizide Daniel, Matilda, Luca ve Sandro’nun çocuklukları ile bugünkü yaşamları arasında gidiş gelişlere tanık olacağız. İlk sezonu toplam sekiz bölüm sürecek dizinin yapımcılığını Napolili bir suç örgütü olan Camorra'nın iç yüzünü anlatan Gomorrah dizisinin de yapımcılığını üstlenen Cattleya şirketi bulunuyor. Teknoloji soslu romantik bir komedi arayanlar, 1 Temmuz’da ekrana gelecek Generation 56K dizisini radarında tutsun.