Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
17/08/2021

NCIS bünyesinden doğan dördüncü dizi NCIS: Hawaii, 20 Eylül'de başlıyor

NCIS: New Orleans dizisinin sona ermesinin ardından NCIS evrenini bu kez NCIS: Hawaii dizisiyle genişliyor. NCIS: Hawaii dizisinin en önemli özelliği, NCIS evreninde ilk kez kadın bir ajanın ekibe liderlik edecek olması.

2003 yılında başlayan NCIS (Naval Criminal Investigative Service) dizisi, polisiye tutkunlarının en gözde yapımlarından biri. Bir süre önce NCIS'e 19. sezon için onay verdiğini açıklayan CBS kanalı, NCIS: New Orleans dizisinin sona ermesinin ardından NCIS evrenini bu kez NCIS: Hawaii dizisiyle genişletiyor. 23 Mayıs’taki sezon finali ile yedi sezonluk ekran macerasına nokta koyan NCIS: New Orleans’ın boşluğu da bu şekilde dolmuş olacak.
 


NCIS: Hawaii dizisinin en önemli özelliği, NCIS evreninde ilk kez kadın bir ajanın ekibe liderlik edecek olması. Daha önceki NCIS dizilerinde ana karakterler hep erkeklerden seçilmişti; hatırlatmak gerekirse orijinal dizide Mark Harmon, NCIS LA’de Chris O’Donnell ve LL Cool J ve NCIS: New Orleans’ta Scott Bakula başroldeki isimdi. Aloha Eyaletinde geçen dizi, NCIS Pearl Harbor’dan Sorumlu ilk kadın Özel Ajan Jane Tennant (Vanessa Lachey) ve ekibini merkeze alacak. Jane Tennant’ın liderlik ettiği NCIS Pearl Harbor ekibi askeri personeli, ulusal güvenliği ve adanın kendisini ilgilendiren yüksek kalibreli suçları araştıracak; bu sırada özel hayatlarını da dengede tutmaya çalışacak. NCIS bünyesinden doğan dördüncü dizi olacak NCIS: Hawaii, 20 Eylül’de ekran macerasına başlıyor.