Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
12/02/2021

NBC'nin iddialı bilim kurgu dizisi Debris, 1 Mart'ta başlıyor

Sıkı bir bilim kurgu dizisi arayanlar, 1 Mart'ta başlayacak Debris dizisini radarında tutsun. Debris, insanlık üzerinde gizemli etkileri olan bir uzay gemisi enkazını araştıran iki ajanı konu ediniyor.

Uzay temalı bilim kurgu dizilerinden hoşlananlar, 1 Mart’ta NBC ekranlarında olacak Debris’i radarında tutsunlar. Yapımcılığını J.H. Wyman'ın (Almost Human) üstlendiği dizinin başrollerinde Jonathan Tucker (Westworld), Riann Steele (Lovesick) ve Norbert Leo Butz (Fosse/Verdon) yer alıyor. Debris, iki farklı kıtadan, farklı zihniyetlere sahip iki ajanı merkezine alan bir yapım olacak. İnsanlık üzerinde gizemli etkileri olan bir uzay gemisi enkazını araştırmak için bu iki ajan birlikte çalışmak zorunda kalacak. Jonathan Tucker, garip olayların soruşturulmasında çalışan, dik başlı, zeki bir CIA ajanı Bryan Beneventi’yi, Riann Steele, klasik kuralları izleyen İngiliz MI6 ajanı Finola Jones’u canlandıracak.
 


İki ajanın iş yapış şekilleri birbirinden tamamen farklı olsa da, Batı Yarımküre boyunca dağılmış uzay gemisi enkazını takip ederken birbirlerine güvenmekten başka seçenekleri olmayacağını göreceğiz. Üstelik her parçanın, onu bulan sıradan insanlar üzerinde öngörülemeyen, güçlü ve bazen tehlikeli etkileri de olacak. Anlayacağınız, her keşif aynı zamanda zamana karşı bir yarış da olacak, çünkü karanlık dış güçler de bu parçaları arayacak. Dizinin bir diğer önemli karakteri Norbert Leo Butz ise, birçok sırra ve gizli bilgiye sahip, Bryan’ın denetimcisi, CIA operatörü Craig Maddox olarak karşımıza çıkacak. NCB’nin 2020-2021 sezonu için çok şey beklediği Debris dizisi, bilim kurgu tutkunlarının kaçırmaması gereken bir seyirlik gibi duruyor.