Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
07/09/2018

Narcos: Mexico 16 Kasım’da Netflix’te ekranlara geliyor

16 Kasım’da Netflix’te tüm bölümleri yayınlanacak olan Narcos: Mexico, bu kez pululasını Kolombiya yerine uyuşturucu kartellerinin cirit attığı Meksika'ya doğrultuyor. 


Netflix, uyuşturucu kartellerini konu alan ve dünya çapında fenomen haline gelen dizisi Narcos’un 4. sezonunun yayın tarihini 16 Kasım olarak açıkladı. Michael Peña (Ant-Man, American Hustle) ve Diego Luna’nın (Star Wars: Rogue One, Y Tu Mamá También) başrollerini paylaştığı dizinin 4. sezonu Meksika'nın Mexico City şehrinde geçiyor ve adı da Narcos: Mexico olacak. Hatırlanacağı üzere, dizi ilk iki sezonunda efsanevi uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatına odaklanmış ve kısa sürede fenomen mertebesine yükselmişti. Üçüncü sezonunda Cali Cartel'in yükselişinin ve aynı hızda çöküşünün hikayesini anlatan dizi, artık Kolombiya sınırlarından taşıyor ve dünyanın en önemli uyuşturucu kartellerinin bulunduğu Meksika'ya pusulasını doğrultuyor.
Guadalajara kartelinin yükselişini işleyen yeni sezon, DEA ajanı Kiki Camarena’nın gizli görev için Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınmasını ve yükselişte olan Guadalajara kartelinin lideri Félix ile yakınlaşmaya çalışmasını anlatacak. Kadrosuna yaptığı Hollywood transferleriyle en iddialı sezonuna imza atmaya hazırlanan Narcos, Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlanan en özel proje. Kadrosunda Aaron Staton, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Ernesto Alterio, Fernanda Urrejola ve Gerardo Taracena gibi isimler olan Narcos'un yıl sonuna doğru başlaması bekleniyor.

Michael Peña, dördüncü sezonda yeni DEA ajanını canlandıracak.

Diego Luna ise yeni sezonun kötü adamı