Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
10.10.2017

Mindhunter dizisinden yeni fragman var

Polisiye dizilerinden hoşlananlar Mindhunter'ı ıskalamasın. Yapımcılığını David Fincher ve Charlize Theron'un üstlendiği Mindhunter, 2017'nin flaş dizilerinden.


Netflix erkanlarında 13 Ekim'de yayınlanacak olan Minhunter, suç/gerilim türünde dizilerden hoşlananlara adeta ilaç gibi gelecek. Yapımcılığını David Fincher ve Charlize Theron'un üstlendiği Mindhunter'dan yayınlanan yeni fragman heyecanımızı ikiye katlamış durumda. Seven, Gone Girl, The Social Network ve Zodiac filmlerinin yönetmeni olan David Fincher'ın yeni projesi, John E. Douglas'ın "Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit" isimli kitabından uyarlandı.
Bu Cuma tüm bölümleri yayınlanacak dizide Jonathan Groff tarafından canlandırılan FBI’ın özel bir biriminde görevli ajan Holden Ford ve ortağı Bill Tench (Holt McCallany), takip ettiği seri katil ve tecavüzcülere odaklanacak. İlk sezonunda Asif Kapadia, Tobias Lindholm ve Andrew Douglas gibi önemli isimlerin de yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizi, adrenalin ve gerilimin soluğunuza karışacağı bir FBI dizisi izlemek isteyenler için biçilmiş kaftan!

Bu arada sizlere müthiş bir süprizimiz var. Postkolik'in yazı işleri müdürü Erdem Tatar, şu an Londra'da ve Mindhunter dizizinin oyuncularıyla çok özel röportajlar gerçekleştiriyor. Türkiye'den sadece Postkolik'in gerçekleştirdiği bu röportajları izlemek için bizi takipte kalın!


İşte yeni fragman: