Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
25/01/2021

Merakla beklenen Superman & Lois dizisi 23 Şubat’ta başlıyor

CW kanalının kendi bünyesinde kurduğu DC Comics Evreni'nin en yeni dizisi Superman & Lois, 23 Şubat’ta başlıyor. Dünyanın en ünlü süper kahramanını ve çizgi roman dünyasının en meşhur gazetecisini izlemeye hazır mısınız?

CW kanalının kendi bünyesinde kurduğu DC Comics Evreni hakkında söylenebilecek en doğru şey; istikrar konusunda rakipsiz olduklarıdır. Arrow dizisinden beri pek çok DC Comics kahramanını televizyona uyarlayan kanalın projeleri farklı başarı seviyelerine ulaşmış olsalar da hemen hemen her sene düzenlemeye başladıkları crossover event'leri sayesinde tüm süper kahramanları bir arada görebiliyoruz. The CW’nun 2012’de Arrow ile başladığı DC karakterlerini dizi yapma furyasında sıra en sevilen süper kahramanlardan biri olan Superman’e geldi. 2012’de Arrow dizisiyle başlayan ve Arrowverse adını alan evrende şu ana kadar The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow, Black Lightning ve Batwoman dizilerini izlemiştik. 23 Şubat’ta ekran macerasına başlayacak olan Superman & Lois, CW’nin yedinci DC dizisi olacak.
 


Aslında Arrowverse evreninin bir araya geldiği crossover bölümlerinde Superman ve Lois Lane’i görmüştük. Arrowverse'de de Superman'i canlandıran Tyler Hoechlin ile yine aynı evrende Lois Lane'i canlandıran Bitsie Tulloch'un başrolünde yer alacağı Superman & Lois, Ekim 2019’da ilk kez duyuruldu. Çekimleri geçtiğimiz Ekim ayında gerçekleşen dizi, aslında Mayıs ayında seyirciyle buluşacaktı ama CW takvimi erkene çekerek Şubat ayında karar kıldı. Dünyanın en ünlü süper kahramanını ve çizgi roman dünyasının en meşhur gazetecisini bir araya getiren Superman & Lois, onların bir yandan anne baba olup bir yandan hayatın stres, baskı ve karmaşasına karşı mücadele vermesine şahit olacağımız bir seyirlik olacak. Superman & Lois dizinde Clark Kent ve Lois, günümüz dünyasında iki oğulları Jonathan Kent (Jordan Elsass) ve Jordan Kent’i (Alexander Garfin) yetiştirirken ebeveyn olmanın tüm zorluklarını yaşayacaklar.