Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08/11/2021

Mayor of Kingstown, 14 Kasım'da Paramount+ ekranlarında yerini alıyor

Taylor Sheridan ve Hugh Dillon'ın imzasını taşıyan Mayor of Kingstown dizisi, 14 Kasım'da Paramount+'ta başlıyor. Mayor Of Kingstown, sistematik ırkçılık, yolsuzluk ve eşitsizlik üzerinde duran bir yapım olacak.

Taylor Sheridan ve Hugh Dillon'ın imzasını taşıyan Mayor of Kingstown, 14 Kasım'da Paramount+ ekranlarında yerini alıyor. Michigan'ın Kingstown bölgesinde siyaset ile ilgilenen McLusky ailesini merkezine alan Mayor Of Kingstown, sistematik ırkçılık, yolsuzluk ve eşitsizlik üzerinde duran bir yapım olacak. İlk sezonu 10 bölüm sürecek dizi boyunca McLusky ailesinin bozulmuş bir şehre düzen ve adalet getirmek için mücadelesini izleyeceğiz. Aile, şehirdeki pisliklere karşı bir şeyler yapılması gerektiğini anladığında da işler çığırından çıkmaya başlıyor.

 Marvel Sinematik Evreni’nde Hawkeye'ı oynayan Jeremy Renner'ı başrolde izleyeceğimiz Mayor Of Kingstown'un kadrosunda Kyle Chandler (Friday Night Lights, Godzilla vs. Kong), Oscar ödüllü oyuncu Dianne Wiest (Hannah and Her Sisters, In Treatment), Hugh Dillon (Yellowstone), Taylor Handley (Jack Frost, Bird Box), Emma Laird (In Conversation With a Goddess), Aidan Gillen (Game of Thrones) ve Tobi Bamtefa (The Witcher) bulunuyor. Dianne West, McLusky ailesinin başı ve kadınlar hapishanesinde öğretmenlik yapan Miriam'ı canlandırırken; Jeremy Renner'ın hayat verdiği Miriam'ın oğlu Mike McLusky ise belediye başkanı olarak karşımıza çıkıyor. Kyle Chandler, Mike'in iş bitirici abisi Mitch'i oynarken, Taylor Handley, ailenin en küçüğü, polis memuru Kyle'ı, Emma Laird ise cazibeli dansçı Iris'i canlandırıyor. Sicario ve Hell or High Water’ın senaryosunu kaleme alan, Wind River ve Those Who Wish Me Dead filmlerini yöneten Taylor Sheridan ve oyuncu kadrosunda yer alan Hugh Dillon, dizinin yaratıcısı olarak yapım ekibinde bulunuyor.