Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/03/2021

Marvel'ın animasyon dizisi M.O.D.O.K.'tan fragman geldi

Marvel's M.O.D.O.K. veya kısaca M.O.D.O.K., 21 Mayıs'ta Hulu'da başlıyor. M.O.D.O.K.'un, A.I.M.'i yönetip dünyayı fethetme planları yaparken ailesiyle ilişkisini konu alan animasyon dizinden tanıtım fragmanı geldi.

Marvel evreninde en popüler kötü adamlardan biri olan M.O.D.O.K.'un kendine ait animasyon dizisi çıkacağını duyduğumuzda fazlasıyla heyecanlanmıştık. Seslendirmesini aktör, yazar ve stand-up komedyeni Patton Oswalt'ın yapacağı Marvel’s M.O.D.O.K. veya kısaca M.O.D.O.K., 21 Mayıs’ta Hulu ekranlarından hepimize “merhaba” diyecek. Marvel'in  yetişkinler için yaptığı ilk komedi ağırlıklı animasyon serisinde, stop-motion teknolojisi kullanıldı. Jordan Blum ve Patton Oswalt tarafından Hulu için yaratılan, dizinin konusu son derece eğlenceli.
 


M.O.D.O.K. yani diğer adıyla Mental Organism Designed Only for Killing, kötü adamlar organizasyonu olan A.I.M.'den kovulduktan sonra orta yaş krizine girer. Bütün süper kahramanlardan nefret eden M.O.D.O.K., aynı zamanda bütün süper kötülerden de nefret etmektedir. Aralarında alfa olması gerekirken önemsiz bir kötü adam muamelesi gören ve buna içerlenen M.O.D.O.K.'u her bölümde sinirden delirirken göreceğiz. Evde çocukları ile olan iletişimsizliğinden, karısının kendisi yerine yazdığı anne blog'una daha fazla vakit ayırmasından, iş yerinde çılgın bilim insanları ile olan tartışmalarına kadar her şey kulağa aşırı komik geliyor. İnanılmaz gelişmiş zekası ve kocaman kafası ile sanki uçan bir tuvalate binmiş gibi gezen M.O.D.O.K.'un serisini hayata geçiren, yazar ve yapımcı rollerini üstlenen Jordan Blum, bu diziyi Stan Lee ve Jack Kirby'ye karşı duyduğu sevgiden dolayı, onların hatıralarını yad etmek için yaptığını söylüyor. Şeytani bir organizasyonu yönetirken karşılaşılan gündelik sorunları komik bir dille anlatacak olan M.O.D.O.K.' 21 Mayıs’ta başlıyor.