Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/04/2021

Kate Winslet’lı polisiye dizi Mare of Easttown, 18 Nisan’da başlıyor

HBO ekranlarında küçük bir kasabayı şoke eden bir cinayeti çözmeye çalışan bir kadın dedektifin öyküsünü izleyeceğimiz Mare of Easttown dizisinin başrolünde Kate Winslet var.

Enfes dizilerin adresi HBO, bu kez Kate Winslet’lı bir polisiye ile karşımıza çıkıyor. Güzel oyuncunun aynı zamanda yapımcı koltuğuna oturduğu Mare of Easttown, Pennysylvania’da ufak bir kasabada yaşayan Mare Sheehan isimli bir dedektifi merkezine alıyor. Kate Winslet’ın canlandırdığı Mare Sheehan, bir taraftan kasabayı şoke eden bir cinayeti çözmeye çalışırken aynı zamanda her geçen gün bozulan kişisel hayatını da toparlamaya çalışan azimli bir detektif olarak karşımıza çıkacak. Mare'nin suçu çözmesine yardım etmekle görevlendirilmiş kişi ise ilçe dedektifi Evan Peters olacak, onu da Colin Zabel canlandırıyor. İkili, bu cinayet üzerinde çalışırken Mare’nin özel hayatı, ilgilemek zorunda olduğu annesi (Jean Smart) ve kızı (Angourie Rice) yüzünden daha da karmaşık hale gelecek.
 


Aslında bu konu bugüne kadar pek çok dizide karşımıza çıkmış olsa da HBO’nun ortalamanın üzerinde bir işe imza atacağına inancımız tam. HBO yayınladığı sinopsis, diziyi bir toplumun karanlık yüzü üzerine bir araştırma ve ailevi ve geçmişten gelen travmaların kişilerin şimdiki hayatları üzerindeki etkisi üzerine yapılan gerçek bir inceleme olarak tanımlıyor. Bu arada Kate Winslet’a daha önce Mildred Pierce isimli mini dizide birlikte çalıştığı Guy Pearce'in de olduğunu söyleyelim. Dizinin geniş kadrosunda, Julianne Nicholson, Evan Peters, Cailee Spaeny, John Douglas Thompson, Patrick Murney, Ben Miles, James McArdle, Sosie Bacon, Joe Tippett, Neal Huff, Mackenzie Lansing, Kate Arrington, Ruby Cruz, Eisa Davis, Enid Graham, Justin Hurtt-Dunkley, Izzy King, Jack Mulhern, Anthony Norman, Drew Scheid Madeleine Weinstein ve David Denman da yer alıyor. İlk sezonu yedi bölüm sürecek Mare of Easttown, 18 Nisan’da başlayacak.