Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
07/12/2019

Homeland'in final yapacağı 8. sezondan ilk fragman geldi

Showtime'ın sekiz Emmy ve beş Altın Küre ödüllü dizisi Homeland'in 8. ve final sezonundan ilk fragman geldi. 9 Şubat’ta başlayacak final sezonunda Rus çalışma kampında esir tutulan Carrie'nin hayata geri dönüş süreci işlenecek.

9 Şubat’ta başlayacak final sezonuyla ekranlara veda edecek olan Homeland, dünyanın dört bir yanında geçen maceralarıyla izleyicilerini siyasi gerilimin nabzında dolaştıran başarılı bir yapım. Son sezonları eski tadı vermese de dünya televizyonlarının en yüksek reytingli dizilerinden biri olmayı sürdüren Homeland’in 8. Sezonundan ilk fragman geldi. Showtime'ın sekiz Emmy ve beş Altın Küre ödüllü dizisi Homeland'in 8. ve final sezonu, Rus çalışma kampında esir tutulan Carrie Mathison’ın hayata geri dönüş sürecini işleyecek. Homeland'in final sezonunun açılışında Carrie Mathison'u, bir Rus zindanında aylar süren işkencelerin ardından iyileşmeye çalışırken bulacağız. Bedeni tedaviye olumlu tepki verse de hafızası neredeyse silinmiş haldedir ve bu durum Saul'un keyfini büsbütün kaçırır.
 


Yeni ABD başkanının kadrosunda ulusal güvenlik danışmanı olarak çalışmaya başlayan Saul ise, her zamankinden daha kritik bir pozisyondadır. Çiçeği burnunda Başkan Warner'ın niyeti uzun yıllardır Afganistan'da sürmekte olan savaşı bitirmektir. Saul, Taliban'la barış görüşmeleri yapmak için bölgeye gönderilir. Kabul bölgesi, gerilla liderlerinin, paralı askerlerin ve uluslararası savaş suçlularının cirit attığı bir mezbahadan farksızdır. Saul, Carrie'nin bölgedeki kontakları ve Kabul'e dair gizli bilgileri olmadan işinin zor olduğunun farkındadır. Doktorlar onay vermese de Saul, Carrie'yi son bir görev için kurtlar sofrasına geri çağıracaktır. Homeland’n final sezonunda yeni isimler de izleyeceğiz. Hannibal dizisinin yıldız isimlerinden Hugh Dancy, Homeland’in final sezonunda rol alacak isimlerden biri. Dancy, final sezonunda Washington’lı danışman John Zabel’e hayat verecek. Başarılı aktör böylece gerçek hayatta eşi olan Claire Danes’e de rol arkadaşı olacak. Hugh Dancy dizinin sekizinci ve final sezonunda, Washington’dan gelen John Zabel isimli bilgili bir danışman rolünde olacak.