Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
26/07/2021

Gerilim dolu mini dizi Gone For Good, 13 Ağustos’ta Netflix'te

Harlan Coben’ın 2002 yılında yayımlanan gerilim öyküsü Gone For Good, Netflix ekranlarında beş bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak. 13 Ağustos’ta ekrana gelecek dizi, gerilim tutkunlarının radarında olsun.

Polonya yapımı The Woods, Britanya yapımı The Stranger’ın ardından Amerikalı yazar Harlan Coben’ın bir başka romanı da Netflix ekranlarında mini dizi olarak karşımıza çıkıyor. 2002 yılında yayımlanan gerilim öyküsü Gone For Good, beş bölüm sürecek. Başrollerinde Finnegan Oldfield, Nicolas Duvauchelle, Guillaume Gouix ve Garance Marillier’ın olduğu dizinin yönetmenliği ise Juan Carlos Medina'nın üstlenmiş. 13 Ağustos’ta ekrana gelecek dizinin merkezinde Guillaume Lucchesi var.

 

 

Otuzlarındaki Guillaume (Finnegan Oldfield), hayatta en sevdiği iki insanın ölümüne neden olan korkunç trajedinin üstüne sünger çektiğini düşünmektedir. İlk aşkı Sonia'yı (Garance Marillier) ve erkek kardeşi Fred'i (Nicolas Duvauchelle) kaybettikten 10 yıl sonra, sevgisiyle onun için hayatı yeniden yaşanır kılan Judith (Nailia Harzoune), annesinin cenazesi sırasında aniden ortadan kaybolur. Guillaume, Judith'i bulmak için hem ailesi ve arkadaşlarının ondan gizlediği hem de uzun süre önce göz ardı etmeye karar verdiği tüm gerçeklere göğüs germek zorunda kalacaktır. Üstelik göz ardı etmekle kendisine iyilikten çok kötülük yaptığını da anlayacaktır.

 

 

Yapımcı ve yazar Harlan Coben, diziyle ilgili “Netflix ile romanlarımın çeşitli ülkelerde uyarlanması konusunda mükemmel bir ortaklığımız var. Gone For Good'un yapımını Fransa'da gerçekleştirmek benim için özellikle heyecan verici. Bu olağanüstü yetenekli Fransız oyuncularla ve teknik ekiple çalışmaktan onur duyuyorum.” derken, Netflix'in Fransa Yapımı Orijinal Dizilerden Sorumlu Yöneticisi Damien Couvreur ise, “Harlan Coben ve Calt Studio bu sürükleyici hikâyeyi Fransa'ya taşıdığı için son derece heyecanlıyız. Gone for Good, üyelerimizin her zaman büyük keyifle takip ettiği Coben'ın harika gerilimlerinin tüm niteliklerine sahip.” yorumunda bulundu.