Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
05/07/2017

Game of Thrones yıldızları Time'ın kapağında

Dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones fırtınası Time dergisinin kapağında da kendine yer buldu. Westeros'ta Rönesans rüzgarı!

Time dergisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan çift sayılık özel edisyonunda kapağı fenomen dizi Game of Thrones'un yıldızları süsledi! Ünlü fotoğraf sanatçısı Miles Aldridge'in pastel renklerle öne çıkan, flamboyan tarzıyla fotoğrafladığı yıldız oyuncular, dergiye çok özel açıklamalarda bulundu! Aldridge, fotoğraflarında Rönesans döneminin ünlü ressamları Albrecht Dürer ve Lucas Cranach'tan almış styling ilhamını. Özellikle de Cersei karakterini canlandıran Lena Headey'i fotoğraflarken kadraja soyulmuş narlar yerleştirmeye özen göstermişler zira Rönesans tablolarında bu meyve; hayatı, yeniden doğumu ve evliliği sembolize etmekte. Muhteşem gözüken kapak fotoğrafı için de Leonardo da Vinci'nin efsanevi Last Supper tablosundan ilham alınmış.
Fotoğraf çekimi günü diğer oyuncularla birlikte stüdyoda olmayan Emilia Clarke, tek başına fotoğraflanıp, dijital olarak kapağa eklenmiş. Fotoğrafta yer alan sevimli köpek de yine Rönesans döneminin ünlü tablolarından The Circumcision of Christ ve Christ on the Cross'tan ilham alınarak çekime getirilmiş. Tüm oyuncular, adı Sid olan bu sevimli köpekle çok eğlenceli vakit geçirmiş!
Time dergisinin bu sayısı özellikle de Game of Thrones'un sıkı takipçileri tarafından kaçırılmamalı, elbette Postkolik'in şu an okuyabileceğiniz Temmuz sayısı da!

Unutma, Game of Thrones’un 7. Sezonu Amerika’yla aynı anda 17 Temmuz’da Digiturk’te!