Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
27/07/2021

Fantasy Island'ın yeni dizi uyarlaması 10 Ağustos'ta başlıyor

1977-1984 yılları arasında toplam yedi sezon yayınlanan ve sinema filmlerine de konu olan Fantasy Island, yepyeni dizi uyarlamasıyla 10 Ağustos’ta Fox ekranlarında olacak.

Korku yapımlarının en sevdiğimiz yanlarından biri de cennet sandığımız yerlerin en ürkütücü yüzünü gösterme potansiyeline sahip olmalarıdır. Bazen bir ev, bazen de doğa harikası bir atmosfer, gerekli şartlar sağlandığında ödünüzün patlayacağı mekanlara dönüşebilir. Tehdidin nereden geleceğini hesaplayamadığınız ve kendinizi savunacak herhangi bir şansınız olmadığı için de her an tetikte olmanız şarttır. Ancak bazen de alınan tüm tedbirlere rağmen bela gelir ve sizi ele geçirmenin yolunu bir şekilde bulur. Fantasy Island, Amerikan televizyonlarında 1977-1984 yılları arasında yayınlanmış olan ve ünlü televizyoncu Gene Levitt’in imzasını taşıyan bir diziydi. Adanın yöneticisi Mr. Roarke (Ricardo Montalban) ve asistanı Tattoo’nun (Hervé Villechaize) hizmet verdiği Fantasy Island adlı adada, izleyiciler ziyaretçilerin arzularının gerçeğe dönüştürüldüğü bir konseptte cereyan eden olayları seyrediyordu.

 Toplam 7 sezon süren ve 152 bölümü olan bu dizinin aynı zamanda televizyonda yayınlanmak için çekilen iki de uzun metraj filmi bulunuyordu. 6 Mart 2020’de vizyona giren yeni uyarlama Fantasy Island filmi de aşağı yukarı aynı konseptle yola çıkmıştı. 10 Ağustos’ta Fox’ta yayımlanacak Fantasy Island, ABC'nin orijinal dizisinin modern bir güncellemesi olarak karşımıza çıkacak. 2005-2019 yılları arasında ekrana gelen Without a Trace dizisinde canlandırdığı Elena Delgado karakteriyle televizyonda dikkat çeken Roselyn Sánchez, yeni uyarlamada orijinal dizide Ricardo Montalban’ın hayat verdiği Bay Roarke'un soyundan gelen Elena Roarke adlı karakteri canlandıracak.