Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
04/05/2021

Ewan Mcgregor’lı mini dizi Halston, 14 Mayıs’ta Netflix'te

Ryan Murphy’nin Netfiix'te ekrana gelecek yeni dizisi Halston, Amerika'nın ilk ünlü moda tasarımcısının göz kamaştırıcı yükselişini ve düşüşünü anlatacak iddialı bir mini dizi olacak.

Ryan Murphy’nin adını duyar duymaz insanın aklına o kadar çok proje geliyor ki bir an yutkunup saygı duruşuna geçmek istiyoruz: Nip/Tuck, Glee, Pose, American Horror Story ve Feud derken Ryan Murphy’nin her el attığını altına dönüştüren bir büyücü olduğunu düşünebilirsiniz. Murphy’nin merakla beklenen yeni işi Halston, Amerika'nın ilk ünlü moda tasarımcısının göz kamaştırıcı yükselişini ve düşüşünü anlatacak iddialı bir mini dizi olacak. Kendi adını taşıyan markasıyla lüks, cinsellik, statü ve şöhret ile özdeşleştirilen bir moda imparatorluğu kuran Simply Halston, 1970 ve 1980'li yılların New York’una damgasını vurur. Ancak başka bir şirket tarafından satın alınan modaevi üzerindeki kontrolünü kaybetmesinin ardından Halston, en değerli varlığı olan adını geri kazanmak için mücadeleye girişir. 
 


Altın Küre sahibi Ewan McGregor’ın başrol dışında tıpkı Ryan Murphy gibi yapımcı koltuğunda olduğu dizide efsanevi moda tasarımcısı Halston'ın (Ewan McGregor) hayatından bir kesit izleyeceğiz. 14 Mayıs’ta Netflix ekranlarında olacak beş bölümlük mini dizide; Liza Minnelli rolünde Krysta Rodriguez, Elsa Peretti rolünde Rebecca Dayan, David Mahoney rolünde Bill Pullman, Victor Hugo rolünde Gian Franco Rodriguez, Joe Eula rolünde David Pittu, Ed Austin rolünde Sullivan Jones, Joel Schumacher rolünde Rory Culkin, Eleanor Lambert rolünde Kelly Bishop ve Adele rolünde Vera Farmiga’yı izleyeceğiz.