Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
09/06/2021

Erotizim dozu yüksek Sex / Life dizisi, 25 Haziran’da Netflix'te başlıyor

Netflix'in erotizm dozu yüksek dizisi Sex / Life, B.B. Easton'ın 2006'da satışa çıkan ‘44 Chapters About 4 Men’ isimli kitabından uyarlandı. Bir aşk üçgeni olarak nitelendirilen Sex / Life dizisi, 25 Haziran’da başlıyor.

İki çocuk annesi bir kadının mevcut evliliği ile geçmişte bıraktığı çılgın gençliği arasında ikilem yaşayarak anılarına fantezi dolu bir yolculuk yapmasını ele alacak yeni Netflix dizisi Sex/Life, 25 Haziran’da izleyiciyle buluşacak. Yapımcılığını UnReal dizisine imza atan Stacy Rukeyser’ın üstlendiği erotizm dozu yüksek dizi, B.B. Easton'ın 2006'da satışa çıkan ‘44 Chapters About 4 Men’ isimli kitabından uyarlandı. Dizinin merkezinde Billie Connelly (Sarah Shahi) isimli bir kadın olacak.
 


Connecticut’ta bir banliyöde yaşayan ve çoğunlukla evde iki çocuğuyla zaman geçiren Billie’nin hayatı aslında her zaman böyle sıkıcı değildi. Billie, Cooper (Mike Vogel) ile evlenmeden önce New York’ta en yakın arkadaşı Sasha (Margaret Odette) ile yaşayan, çok çalışmasına karşın çılgınca yaşayan özgür ruhlu bir kadındı. Ev kadınlığından bunalan ve 10 yıl önceki bekar ve seksi hayatını özleyen Billie, fantezi dünyasında bir yolculuğa çıkar ve seksi eski erkek arkadaşı Brad (Adam Demos) ile olan anılara dalar. Fantezi çağrışımlı geçmişiyle bir nostaljik yolculuk yaşayacak olan Billie, böyle bir yolculuğa çıkınca eşi Cooper da bir benzerini kendi hayatında yapmaya başlar. Billie'nin geçmişiyle şimdiki düzenli hayatı birbiriyle çakışırken Cooper'ın ise hayatında ilk kez cevaplardan çok sorusu olur.
 


Bir aşk üçgeni olarak nitelendirilen Sex/Life dizisi için yapımcı Stacy Rukeyser, “Nostalji dolu, ışıltılı, ateşli bir rüya, geçmişe toz pembe gözlükler ardından bir bakış ve yaptığınız en iyi seks,” yorumunda bulunuyor.