Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
22/02/2021

Doğaüstü olayların yaşandığı polisiye dizi The Gloaming, 21 Mart'ta başlıyor

Korkunç bir kadın cinayetini çözmeye çalışan iki dedektifi merkezine alan The Gloaming dizisi, 21 Mart'ta Starz kanalında başlıyor. Doğaüstü olaylara meraklı olanların ilgisini çekecek The Gloaming, toplam sekiz bölüm sürecek.

Polisiye tutkunlarının favori kanallarından Starz, geçtiğimiz sene Avustralya’da yayınlanan The Gloaming dizisini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. 21 Mart’ta yayınlanmaya başlayacak sekiz bölümlük mini dizi, korkunç bir kadın cinayetini çözmeye çalışan iki dedektifi merkezine alıyor. Alışılmadık ama sorunlu bir polis olan Molly McGee, kimliği belirsiz bir kadının öldürülmesine ilişkin bir soruşturma başlatır. Davayı çözmek için Molly, neredeyse 20 yıldır konuşmadığı Alex O’Connell ile takım kurar ve cinayetin eski bir dava ve doğal olmayan koşullarla bağlantıları olduğunu keşfederler.
 


Rutin bir soruşturma olarak başlayan dava daha sinsi bir şey ortaya çıkarır ve katili yakalamak için Molly ve Alex geçmişlerinin hayaletleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Dizide Molly McGee karakterini Emma Booth (Once Upon a Time), Alex O’Connell karakterini ise Ewen Leslie (Top of the Lake) canlandırıyor. Bu ikiliye Martin Henderson (Off the Map, Grey’s Anatomy, The Red Road), Aaron Pedersen (Mystery Road, Jack Irish, Total Control) ve Rena Owen (Siren, The Straits) gibi tanıdık isimler eşlik edecek. The Gloaming, özellikle doğaüstü olaylara meraklı polisiye tutkunlarının ilgisini çekecek bir yapım olarak duruyor.