Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/01/2021

Distopik Alman dizisi Tribes of Europa, fragmanıyla göz doldurdu

Distopik bir gelecekte geçen Tribes of Europa dizisi, 19 Şubat’ta Netflix'te ekrana gelecek. Tribes of Europa, gizemli bir global felaketin ardından Avrupa’nın mikro kabilelere bölündüğü 2074 yılında geçiyor.

Ütopik bir toplum anlayışının anti-tezini tanımlamak için kullanılan distopya, bugüne kadar pek çok diziye temel oldu. Yıldızı her geçen gün parlayan distopik dizilere, çok yakında bir yenisi ekleniyor. Dark’ın yakaladığı başarının ardından Alman dizilerine yüklenen Netflix’in yeni projesi, Avrupa’ya savaş hâlindeki kabilelerin hükmettiği distopik bir gelecekte geçen Tribes of Europa olacak. Dark’ın yapımcısı Wiedemann & Berg Television’ın yaratıcısı olduğu Tribes of Europa, gizemli bir global felaketin ardından Avrupa’nın mikro kabilelere bölündüğü 2074 yılında geçiyor ve sürekli bir savaş hâlinde olan kabilelerin hükmettiği kıtada hayatta kalmaya çalışan üç kardeşi takip ediyor.
 


Dizide, kendilerini ‘Kabile’ olarak adlandıran toplulukların, Avrupa kıtasının egemenliğini ele geçirmek için birbiriyle mücadelesini izleyeceğiz. Tribes of Europa, “Europa” adı verilen bu yeni kıtanın kaderini değiştirmeye kararlı üç kardeşin macera dolu yolculuğunu anlatıyor. Bu kanlı savaşın ortasında kalan Kiano, Liv ve Elja adlı üç kardeş, kendi yollarını çizecek. 19 Şubat’ta ekrana gelecek ve ilk sezonu altı bölümden oluşan Tribes of Europa dizisinin oyuncu kadrosunda Dark ile tanınan Oliver Masucci, Henriette Confurius, Emilio Sakraya, David Ali Rashed, James Faulkne ve Melika Foroutan gibi isimler yer alıyor.