Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/03/2021

Disney+'ta ekrana gelecek Monster At Work ne zaman başlayacak?

Ülkemizde Sevimli Canavarlar olarak çevrilen Pixar'ın 2001 yapımı unutulmaz filmi Monster Inc'in devam dizisi geliyor. Disney+ ekranlarında izleyeceğimiz Monsters at Work, 2 Temmuz 2021'de başlıyor.

2001 yılında sinemaları kasıp kavuran Monsters, Inc.'in spinoff'u ve aynı zamanda devamı olarak gelen Monster At Work, Pixar'ın Buzz Lightyear of Star Command'tan sonra ikinci animasyon serisi olacak. Disney+ ekranarında izleyebileceğiniz Monster At Work, 2 Temmyuz’da ekranlarda olacak. Dizinin konusu, Monsters, Inc.'teki olaylardan altı ay sonrasını ele alıyor. Monstropolis şehrinde büyük değişimler olmaktadır. Canavarlar çığlık toplamak yerine gülücük toplamaya başlamışlardır. Tyler Tuskmon, Monster üniversitesinden yeni mezun olmuş ve mekanik olarak çalışmaya başlamıştır. En büyük hayali ise idolleri Mike Wazowski ve James P. “Sulley” Sullivan ile beraber çalışmaktır.

Billy Crystal ve John Goodman, ikonik seslendirmeleri ile geri dönüyorlar. 20 yıl önce yaptıkları işten oldukça gurur duyan ikili, bu projede çalışmaktan oldukça keyif aldıkları söylüyorlar. Crystal ve Goodman'in yanında Monster At Work'ta ayrıca Ben Feldman, Kelly Marie Tran, Alanna Ubach, Jennifer Tilly, John Ratzenberger ve Bob Peterson gibi isimler de yer alıyor. Seslendirmeler pandemiden dolayı biraz zorlu geçmiş. Bazen evden, bazen terk edilmiş kadar az insanın bulunduğu stüdyolarda çalıştıklarını belirten Billy Crystal, yavaş olsa da ilerleme kaydettiklerini ve oldukça keyifli bir senaryonun ortaya çıktığını ekliyor. Monsters At Work, hakkında çok fazla bilgi olmamasına rağmen Pixar'ın elinden çıkan kötü bir animasyon görmediğimiz için heyecanla beklediğimiz yapımlar arasında yer alıyor.