Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
17/11/2018

Denzel Washington'ın unutulmaz filmi The Bone Collector dizi oluyor

Başrollerinde Denzel Washington ve Angelina Jolie'nin oynadığı polisiye gerilim filmi The Bone Collector, NBC kanalında dizi olarak karşımıza çıkacak. 


The Bone Collector (Kemik Koleksiyoncusu), başrollerinde Denzel Washington ve Angelina Jolie'nin oynadığı başarılı bir polisiye-gerilim filmi. 1999 yılında vizyona giren film, Jeffery Deaver'in aynı adlı kitabından uyarlanmıştı. Filmi izlemeyenler için hemen bir özet geçersek, bir seri katilin ipuçlarıyla beslediği cinayetlerine odaklanan Lincoln Rhyme (Denzel Washington) geçirdiği bir kaza sonucu hareket edemez hale gelir ve bu cinayetleri çözebilmesi için yardıma ihtiyaç duyar. Ona yardım edecek kişi ise Amelia Donaghy (Angelina Jolie)'dir. Başarılı bir polis memuru olarak dikkatleri üzerine toplayan Amelia, Lincoln Rhyme'e yardımcı olur ve ikili, seri katilin ipuçlarını birlikte değerlendirip katili yakalamaya çalışır.
Başarılı sinema filmlerinin dizi haline gelmesi son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız bir durum. Usta oyuncu Denzel Washington'ın en başarılı filmlerinden biri olan ve 151 milyon dolar gişe yapan The Bone Collector da dizi furyasına katılan filmlerden biri oldu. The Bone Collector, aynı isimle NBC ekranarında olacak. Henüz haber çok yeni olduğundan elimizde fazla bir detay yok. Yapılan ilk açıklamaya göre, prodüksiyon çalışmaları kısa süre önce başlamış durumda. Detaylar geldikçe sizlere bilgi paylaşmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle aranızda henüz The Bone Collector'ı izlememiş olanlar varsa, kaçırmamasını da tavsiye ederiz.