Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
19/12/2021

DC'nin yeni süper kahraman dizisi Naomi'den fragman geldi

ArrowVerse evreninin son dizisi Naomi, 11 Ocak'ta başlıyor. Havalı bir lise öğrencisi olan Naomi’nin yaşadığı küçük kasabadan çoklu evrenin doruklarına yaptığı yolculuğu konu edinen diziden fragman da geldi.

Wonder Comics için Brian Michael Bendis, David F. Walker ve Jamal Campbell tarafından birlikte yaratılan Naomi McDuffie karakteri, ilk kez 2019’da çizgi roman okuyucularının karşısına çıkmıştı. Üç yılı bile bulmayan geçmişe karşın Naomi McDuffie, The CW ekranlarında kendi dizisine kavuşuyor. Arrow’la başlayan, Flash’la zirveye çıkan ve Gotham’la bambaşka bir seviyeye atlayan The CW’nun DC karakterleri evreni, yeni projelerle de adından söz ettirecek gibi duruyor. ArrowVerse evrenine giren son karakter olan Naomi, dizide Kaci Walfall tarafından canlandırılacak. Ayrıca Agents of SHIELD'ın oyuncularından Alexander Wraith'i Dee olarak, Euphoria'nın Cranston Johnson'ını ise Zumbado olarak izleyeceğiz.

 Genç bir süper kahramanın hikayesine odaklanacak dizinin arkasında Middle of Nowhere, Selma ve A Wrinkle in Time filmlerinin Oscar ödüllü yönetmeni Ava DuVernay ile Arrow’un yazar ve yürütücü yapımcısı Jill Blakenship bulunuyor. Üvey ailesiyle yaşayan havalı bir lise öğrencisi olan Naomi’nin yaşadığı küçük kasabadan çoklu evrenin doruklarına yaptığı yolculuğu konu edinen dizi, memleketinde doğaüstü olaylar meydana geldiğinde hayatı alt üst olan genç bir süper kahramanı merkezine alacak. 11 Ocak’ta ilk bölümü yayımlanacak Naomi, özellikle çizgi roman tutkunlarının radarında olsun.