Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
06/07/2022

Chris Pratt'li The Terminal List dizisi hakkında merak edilenler

Başrolünde Guardians of the Galaxy ve Jurassic World serileriyle tanınan Chris Pratt’in yer aldığı Amazon Prime’ın yeni dizisi The Terminal List, aksiyon tutkunlarının radarında olsun.

Başrolünde Guardians of the Galaxy ve Jurassic World serileriyle tanınan Chris Pratt’in yer aldığı Amazon Prime’ın yeni aksiyon-gerilim dizisi The Terminal List, 1 Temmuz’da seyirciyle buluşuyor. Nisan 2020'nin başlarında, Chris Pratt'in başrolde olduğu dizinin geliştirme aşamasında olduğu ve bir distribütör arandığı duyurulmuştu. Mayıs 2020'nin başlarında Amazon Prime Video'nun diziye dahil olduğu ve Amazon Studios'un da diziye yapım stüdyosu olarak katılacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz senenin başlarında oyuncu kadrosu şekillenen dizinin çekimlerine de Mart 2021’de başlanmıştı. Kendisi de eski bir asker olan Jack Carr’ın 2018 tarihli çok satan romanından uyarlanan The Terminal List, James Reece'in (Pratt) içinde olduğu Deniz Kuvvetleri Donanması müfrezesinin gizli bir görev sırasında pusuya düşürülmesini konu alıyor.

 Reece, olayın çelişkili anılarıyla ve hissettiği suçluluk duygusuyla ailesinin yanına döner. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça, Reece kendisine karşı çalışan ve sadece kendi hayatını değil, sevdiklerinin de hayatını tehlikeye atan karanlık güçler keşfeder. Aksiyonu bol sahnelerle izleyicisini kendisine çekecek olan dizide Pratt'e ek olarak Constance Wu, Taylor Kitsch, Jeanne Tripplehorn, Riley Keough, Arlo Mertz, Jai Courtney, JD Pardo, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Stephen Bishop, Sean Gunn, Tyner Rushing, Jared Shaw, Christina Vidal, Nick Chinlund, Matthew Rauch, Warren Kole ve Alexis Louder rol alıyor. Pratt ve Jon Schumacher, dizinin yapımcı firmalarından Indivisible Productions'ın yürütücü yapımcılığını Fuqua Films'ten Antoine Fuqua ile birlikte yürütüyor. Dizinin yaratıcısı ve yazarı olan David DiGilio, aynı zamanda Carr ve Daniel Shattuck ile birlikte baş yapımcılar. Parks and Recreation’dan beş yıl sonra dizi dünyasına geri dönen Chris Pratt’in yeni macerasını aksiyon tutkunları kaçırmasın.