Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
27/04/2021

Chernobyl yıldızı Emily Watson'dan psikolojik gerilim dizisi: Too Close

Too Close dizisi, cinayetle suçlanan ancak hiçbir şeyi hatırlayamadığını iddia eden bir kadın ile çalışmak üzere görevlendirilen adli psikiyatrist Dr. Emma Robertson'ı (Emily Watson) merkezine alıyor.

İki kez Oscar, beş kez de Altın Küre adaylığı bulunan Emily Watson (Breaking the Waves, Chernobyl, İngiliz televizyon kanalı ITV'nin psikolojik gerilim türündeki yeni dizisi Too Close ile 12 Nisan'da ekranlara dönüş yaptı. Üç bölümlük psikolojik gerilim türündeki dizi, önümüzdeki ay da AMC+ ekranlarında boy gösterecek. Natalie Daniels mahlasını kullanan yazar ve aktris Clara Salaman'ın 2019’da yayımlanan aynı isimdeki romanından uyarlanan dizi, bir cinayetle suçlanan ancak hiçbir şeyi hatırlayamadığını iddia eden Connie Mortensen (Denise Gough) ile çalışmak üzere görevlendirilen adli psikiyatrist Dr. Emma Robertson (Emily Watson) arasındaki ilişkiye odaklanıyor.
 


Too Close, şüpheli Connie'yi değerlendirmesi gereken adli psikiyatrist Emma Robinson etrafında dönen üç bölümlük bir mini dizi olacak. Fakat bu değerlendirme sadece Connie’nin manipülatif doğasının kurbanı olmak için çıktığı bir yol haline gelecek. Connie, Emma'nın en derin güvensizlikleri hakkında derin bir kavrayışa sahip olup onları acımasızca kullanacak. Seanslar, kafa karıştırıcı düşük akımlarla karmaşık bir psikolojik oyun haline gelecek.